Flagship Store in Maastricht geopend

Vrijdag 04 april 2014

Op donderdag 3 april is de Rivičra Maison Flagship Store in Maastricht geopend. De feestelijke opening werd verricht door wethouder Aarts van Maastricht en Henk Teunissen, CEO/founder Rivičra Maison.
Flagship Store in Maastricht geopend

De nieuwe Rivièra Maison Flagship Store is gevestigd in het centrum van Maastricht in een pand van 1.100 vierkante meter, verdeeld over vier etages. Vier dagen lang wordt de opening in Maastricht groots gevierd met live muziek en versnaperingen. Tot en met 6 april profiteren klanten van speciale acties, korting op meubels, accessoires en give aways.



Links

www.rivieramaisonwebsite.nl

Tags

interieur, woonaccessoires, woninginrichting, wonen

Gerelateerd nieuws
Ethimo toont Ginko en Reef
Voor het zomerseizoen van 2027 komt Ethimo onder andere met de Ginko-parasol van Studio Zanellato/Bortotto en het Reef-ligbed van Ethimo Design Studio. Beide ontwerpen combineren teak met textiel of vlechtwerk.
lees verder
 
Verhuizing van Zweden
lees verder
Nieuwe topman Bolia
Ceo Lars Lyse Hansen van het meubelmerk Bolia vertrekt op 31 augustus 2027 na meer dan 21 jaar aan het roer. Huidig operationeel directeur Thomas Bendiks Lauridsen volgt hem op.
lees verder
Rupert & Rupert introduceert Soof
Rupert & Rupert breidt de collectie uit met Soof, een nieuwe eetkamerstoel en bijpassende eetbank. Afgeronde vormen, een volledig gestoffeerde afwerking en verschillende combinatiemogelijkheden staan centraal in het ontwerp.
lees verder
Design Post Keulen krijgt dubbelrol
Design Post Köln maakt in 2026 deel uit van zowel Orgatec als Idd Cologne. De designlocatie wordt een extra presentatielocatie voor Orgatec en vormt het centrale vertrekpunt van het stedelijke concept van Idd Cologne.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden