Firefly wint design award

Donderdag 09 mei 2024

Jaarlijks organiseert de International Interior Design Association de IIDA/HD Expo Product Awards voor nieuwe designproducten in de hospitality branche. Vorige week won het Amsterdamse merk Humble in de categorie Lighting (series/collections) met de lamp Firefly.
Firefly wint design award
Firefly wint design award Firefly wint design award

Humble ontwikkelt draadloze lampen die bedoeld zijn voor residentiële toepassing en professionele omgevingen zoals de horeca. In alle ontwerpen draait het om een langdurig gebruik en moderne gemakken. De armaturen zijn dimbaar in drie settings, draadloos oplaadbaar of zijn voorzien van groepsbediening met afstandsbediening.

 

De jury van de IIDA/HD Expo Product Awards  - bestaande uit verschillende experts uit de designindustrie - was enthousiast over het sfeervolle innovatieve design en functionele gebruik van de draadloze designlamp Firefly. Met de lamp wil Humble volgens founder Jorren Teertstra laten zien dat een designlamp met innovatief design een warme sfeer kan aanbrengen in elke ruimte. Met het armatuur wil Humble de sfeer van kaarslicht vangen in een designlamp. De lamp is volgens het bedrijf ideaal voor het gebruik in de horeca en op events vanwege de volgende eigenschappen: long life battery, warm en dimbaar, afstand bedienbaar, draadloos oplaadbaar en waterproof IP65.



Links

www.humblelights.com

Tags

Nieuws, Interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, verlichting, lamp, licht, led, dim, design, ontwerp, armatuur, outdoorlamp, #humble, #firefly

Gerelateerd nieuws
Fonq en Naduvi verkocht
De curatoren van woonwebwinkel Fonq hebben de handelsnamen Fonq en Naduvi verkocht. Dat melden verschillende media op basis van informatie uit het faillissementsdossier.
lees verder
Ikea schrapt banen
Inter Ikea, de rechtenhouder en franchisegever van de bekende Zweedse woonwinkelketen, gaat in de kosten snijden om prijzen te verlagen, nu het consumentenvertrouwen verder afneemt.
lees verder
Overnamebod voor Kortrijk Xpo
Kortrijk Xpo/Xpo Group, het bedrijf achter de beurslocatie in Kortijk en organisators van diverse beurzen, komt na openbaar bod van Easyfairs zo goed als zeker in nieuwe handen terecht
lees verder
 
In op beurs Rotterdam
lees verder
Tips voor minder tijd voor onderhoud
[Sponsored artikel] - Het is fijn om in een huis te wonen dat schoon en opgeruimd is. Toch kan onderhoud in huis een hoop tijd kosten. Maar er zijn manieren om het onderhoud te beperken en je huis toch schoon te houden.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden