Fikse naar Deltex

Dinsdag 27 november 2018

Sinds 1 november is Wichert Fikse werkzaam bij Deltex als manager marketing en productontwikkeling.
Fikse naar Deltex

Wichert (foto) heeft de laatste jaren gewerkt als key-accountmanager en salesmanager bij Beddinghouse en is daarvoor vele jaren een drijvende kracht geweest bij Jade (Silvana).

Met de komst van Wichert Fikse kan Deltex zich meer gaan richten op merken (Deltex, Cinderella, Walra en Sanidor) en op innovaties binnen de productgroepen dekbedden en hoofdkussens (o.a. Essenza).

Deltex is leverancier van dekbedden en kussens en met een productielocatie in Delden (Overijssel). In 1964 opgericht biedt het familiebedrijf werkgelegenheid aan ruim 30 personen. Distributie gaat via slaapspeciaalzaken, ketens in slapen, warenhuizen, onlineretailers, supermarkten, hotelketens en zorginstellingen.

 



Links

www.beddinghouse.com
www.deltex.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, slapen, slaap, slaapkamer, dekbed, deken, bedtextiel, bedmode, overtrek, bed, boxspring, dekbedovertrek, kussen, personalia, #deltex, #beddinghouse, #jade, #cinderella, #silvana, #essenza, #sanidor, #walra.

Gerelateerd nieuws
Design Post Keulen krijgt dubbelrol
Design Post Köln maakt in 2026 deel uit van zowel Orgatec als Idd Cologne. De designlocatie wordt een extra presentatielocatie voor Orgatec en vormt het centrale vertrekpunt van het stedelijke concept van Idd Cologne.
lees verder
Warmte buiten, frisse lucht binnen
[Sponsored artikel] - Warme zomerdagen wisselen elkaar vlot af met milde, natte winters. Die schommelingen maken het vaak lastig om het binnen in huis aangenaam te houden. Hoe ben je klaar voor elk seizoen?
lees verder
 
Easyfairs neemt Xpo over
lees verder
Tweede slaaphub Heimtextil
Heimtextil breidt het segment Bed, Bath & Living verder uit. Met de nieuwe presentatiezone 'Comfort & Connect' krijgt de beurs er, naast 'Sleep & Meet', in 2027 een tweede ontmoetingsplek voor de slaap- en woonbranche bij.
lees verder
Festival Interieur 2026
Festival Interieur, georganiseerd door In, is terug in 2026, met diversiteit & positiviteit in Het Schoenenkwartier te Waalwijk.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden