Fijne feestdagen en een mooi 2019!

Maandag 24 december 2018

Iedereen hele fijne feestdagen en een mooi, gezond en succesvol nieuwjaar toegewenst!
Fijne feestdagen en een mooi 2019!

Iedereen veel dank voor het volgen van Interieurjournaal.com en niet in de laatste plaats onze adverteerders die het mogelijk maken om u deze nieuwsservice te kunnen bieden.

Het afgelopen jaar was bijzonder succesvol voor Interieurjournaal: heel veel nieuwe interieursprofessionals namen de moeite om zich te registreren*: een groei van maar liefst ruim 45%! Daarmee kwam het totaal op ruim 4.400, waarvan er ruim 3.100 dagelijks of wekelijks onze nieuwsbrief per email ontvangen.

Ook onze 'socials' ontwikkelden zich goed: het aantal volgers via Twitter, ook na hun schoonmaakactie halverwege het jaar, bleef per saldo vrijwel gelijk  (>3.360) en we kregen ruim 13% meer likes voor onze Facebook-pagina (>680). Op Linkedin is het aantal leden voor de groep Interieurjournaal naar ruim 100 gegroeid en worden berichten steeds vaker bekeken. Afgelopen jaar zijn we ook gestart om berichten via Instagram (125 volgers) en Pinterest (13,3K maandelijkse weergaven) te verspreiden.
 
* Registreren kan hier gratis!
De voordelen van registreren:
- Ontvang de nieuwste artikelen eventueel via eMail (dagelijks of wekelijks)
- Selecteer daarbij op interessante onderwerpen (algemeen, decoratie, interieurbekleding, meubelen, slapen, verlichting en/of vloeren)
- Zoek in het nieuws(archief)
- Bekijk de uitgebreide agenda.

 

 



Links

www.interieurjournaal.com

Tags

Kerst, feestdagen, oud & nieuw, oudjaar, champagne, oliebollen, interieurnieuws, volgen, volgers, groei, succes, 2019!

Gerelateerd nieuws
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder
 
Overname merk Schlaraffia
lees verder
NIeuwe strategie Jysk
Woonspecialist en winkelketen Jysk komt met nieuwe strategie: meer winkels én digitale investeringen.
lees verder
 
Nieuwe editie in Amsterdam
lees verder
Licht uit voor Loddenkemper
Na meer dan een eeuw aan meubelproductie is er een einde gekomen aan Loddenkemper, de Duitse fabrikant van slaapkamer- en woonkamermeubelen uit Oelde. Het bedrijf heeft zijn activiteiten officieel beëindigd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden