Fauteuil met een zacht karakter

Maandag 13 november 2023

De Rolf Benz Phil is te kenmerken als een gezellige clubfauteuil met een zacht karakter.
Fauteuil met een zacht karakter
Fauteuil met een zacht karakter

De Phil is de nieuwe allrounder van meubelfabrikant Rolf Benz onder de clubfauteuils. Als ingetogen blikvanger past hij in elke omgeving en wordt hij een pronkstuk voor iedere ruimte. 

 

De mooiste dingen in het leven zijn eenvoudig. Ze zijn echter nog beter als ze over een ongekende complexiteit beschikken die pas bij een nadere blik duidelijk wordt. Dit is precies waar Rolf Benz Phil voor staat. Op het eerste gezicht maakt de clubfauteuil indruk met zijn rechtlijnige elegantie: de zachte stoffering contrasteert met het stalen frame.

Bij nader inzien wordt een gedetailleerd schouwspel van meesterlijk vakmanschap zichtbaar. De precieze naadvoering langs de leuningen voegt diepte toe aan het ontwerp. De afgestikte binnenzijde van de zij- en de rugleuning doet denken aan een moderne Chesterfield.

 

De Rolf Benz Phil is de absolute allrounder. In leer of stof, met een stalen frame of met een gereduceerd vierpootonderstel, in een ensemble of als autonoom meubel.



Links

www.rolf-benz.com

Tags

nieuws, interieur, meubelen, merk, duitsland, fauteuil, zitgemakt, comfort, details, vakmanschap, meesterschap, naadvoering, leuningen, onderstel, stof, leer, staal, hout, clubfauteuil, #rolfbenz

Gerelateerd nieuws
Duitse meubelindustrie onder druk
Voor Gruber Polstermöbel is het doek gevallen, terwijl Thielemeyer via een herstructurering probeert verder te gaan. Beide Duitse meubelfabrikanten kampen met de moeilijke marktomstandigheden.
lees verder
Hospitality modellen Keijser&Co
Keijser&Co heeft zijn meubelcollectie uitgebreid met meer dan 70 nieuwe hospitality modellen en een compleet slaapkamerconcept geïntroduceerd. Beide collecties werden tijdens Hospitality Expo in Grave gepresenteerd.
lees verder
Maiburg wint In Award 2026
Maiburg is tijdens Festival Interieur op 2 oktober uitgeroepen tot Meest Inspirerende Merkpartner 2026. De bezoekers van het evenement in Waalwijk kozen de winnaar.
lees verder
 
Hospitality Expo start in Grave
lees verder
Dinerfauteuil Colby van Baan
Baan en ontwerper Sander van Beuningen introduceren Colby, een royale dinerfauteuil die het comfort van een fauteuil naar de eettafel brengt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden