Facelift voor allemansvriend

Woensdag 14 juli 2021

Tijdens de ontwikkeling van Dirk heeft Jamé Janssen Meubelen (Jamé) minder de focus gelegd op een nieuwe verrassende vormentaal, maar is het bedrijf uitgegaan van successen uit het verleden.
Facelift voor allemansvriend

Vanuit commercieel oogpunt heeft Jamé hun ‘best verkochte allemansvriend’ een lichte facelift gegeven. Door zijn kenmerkende poten krijgt Dirk volgens het bedrijf zijn eigen karakter. Er zit nog meer in het vat, want binnenkort wordt zijn broertje Artur geïntroduceerd.

 

Model Dirk is ook uitgevoerd in een fauteuil en er volgen meer uitbreidingen zoals o.a. een hoekbank en een dormeuse. Deze zullen te zien zijn in de showroom tijdens de huisshow dagen. Wie een kijkje wil komen nemen in de fabriek in Oss is welkom op 12, 13, 14, 20 en 21 september.

 

Naast de productiefaciliteit van Jamé zijn hier ook de merken Zizeau, Noowa en LUQZ te bekijken.



Links

www.jame.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, event, meubel, fauteuil, bank, #jame, #zizeau, #noowa, #Luqz

Gerelateerd nieuws
A@W: Regenerative Architecture
Architect@Work keert op 9 en 10 september terug naar Ahoy. De vakbeurs staat dit jaar in het teken van 'Regenerative Architecture' en presenteert opnieuw een selectie van productinnovaties, lezingen en materiaaloplossingen.
lees verder
 
In prijs voor studenten
lees verder
Ontwerpwedstrijd Incoda
Na de succesvolle editie van vorig jaar organiseert de interieurvakevent Incoda ook dit jaar weer een ontwerpwedstrijd voor gevestigde namen en studenten.
lees verder
Innovatieprijs terug op Orgatec
De Innovation Award Architecture+ Office keert terug tijdens Orgatec 2026. De prijs zet opnieuw innovaties voor werk- en projectinrichting centraal. Inschrijvingen zijn geopend.
lees verder
Van ontmoeting naar verdieping
Destination Design 2027 introduceert True Stories: een ode aan de verhalen achter design en een nieuwe ruimtelijke ervaring van Judith Muijs.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden