Fabriek van Rauch sluit

Donderdag 07 maart 2024

Na een eerdere reorganisatie in 2019 is nu bekend dat één van de drie fabrieken van Rauch moet sluiten. Daardoor verliezen 164 medewerkers hun baan.
Fabriek van Rauch sluit

Rauch is al enige tijd bezig met reorganiseren en optimaliseren van de productiestructuur en het aanpassen van de verkooporganisatie. Om dit te doen werden in 2019 al 250 banen geschrapt.

 

Duitse media melden nu dat de fabriek van Rauch in Mastershausen eind januari 2025 sluit. 'De werknemers moeten op zoek naar een nieuwe baan,' citeerde de krant Rhein-Hunsrück-Zeitung ondernemingsraadvoorzitter Michael Christ. Volgens hem komt de ontwikkeling als een volkomen verrassing. Momenteel zijn er 164 medewerkers daar werkzaam. In deze fabriek worden vooral producten in het hogere segment van Rauch gemaakt. Managing director Rainer Hribar bracht het nieuws gisteren persoonlijk over.



Links

www.rauchmoebel.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, meubel, meubels, meubilair, bedden, ledikanten, kasten, slaap, slaapkamer, personalia, pensioenering, ontslag, #rauchmoebel

Gerelateerd nieuws
Wood Loop stopt
De organisatie achter Wood Loop stelt dat Nederland nog niet klaar is voor een ketenaanpak, zoals die is ontwikkeld.
lees verder
Archeo speelt met imperfectie
Magis presenteerde de nieuwe Archeo-collectie van Jaime Hayon tijdens de Milan Design Week 2026. De serie bestaat uit multifunctionele objecten die balanceren tussen sculptuur, bijzettafel en kruk.
lees verder
 
Sail - akoestiek en indeling
lees verder
Toch weer nieuwe baan
Bram Kropmans is een jaar met pensioen geweest, maar heeft besloten om weer aan de slag te gaan bij Cartel Bedding.
lees verder
Heropening Goossens Nuenen
Goossens Wonen & Slapen heropent eind mei zijn compleet vernieuwde woon- en slaapwinkel in Nuenen.

lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden