F. Ball en Headlam jubileumpartners

Dinsdag 12 juli 2022

F. Ball and Co., de Britse egaline- en vloerlijmfabrikant, en interieurgroothandel Headlam hebben hun tien-jarige samenwerking gevierd.
F. Ball en Headlam jubileumpartners

Het assortiment van F. Ball and Co. wordt sinds juli 2012 door Headlam als distributeur gevoerd en hierdoor ook voor stoffeerders en vloerenleggers in Nederland algemeen verkrijgbaar geworden.


Om het decennium te markeren bezocht het team van F. Ball, waaronder export manager Jonathan Goold uit Engeland, het hoofdkantoor van Headlam in Zutphen.


Jonathan Goold: 'Het succes van de partnership met Headlam in de afgelopen tien jaar is een mooie reden om gezamenlijk te vieren. Het is een integraal onderdeel geweest van de groei van F. Ball in Nederland, waarbij eerste klas producten hand in hand gaan met een uitgebreide ondersteuning aan zowel groothandels als klanten. We zien uit naar het voortzetten van onze relatie en bevestigen opnieuw onze commitment aan alle vloerenexperts in Nederland.'



Links

www.f-ball.nl
www.headlam.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, inrichting, design, project, vloer, parket, linoleum, vinyl, pvc, lvt, laminaat, karpet, lijm, egaline, vloerlijm, jubileum, feest, #fball, #headlam

Gerelateerd nieuws
Innovatie awards 2026
Innovatie als antwoord: de beurzen Techtextil en Texprocess in Frankfurt belonen oplossingen voor wereldwijde uitdagingen met de Innovation Awards 2026.
lees verder
Veranderingen interieurketen
De woonwinkel onder druk: verschuivende macht in de interieurketen, zo wordt gesteld in een artikel van De Interieurclub.
lees verder
Co-creatie op FFD
Living Lab Carpet is een nieuw initiatief dat moet dienen als katalysator voor innovatie tijdens Flanders Flooring Days (FFD) in en rond Kortijk Xpo.
lees verder
Geen nieuwe sluitingen Leen Bakker
Woonketen Leen Bakker is niet van plan op korte termijn extra winkels te sluiten. Dat laat een woordvoerder van moederbedrijf Homefashion Group weten aan Retailtrends.
lees verder
Angela van Dongen naar Inretail
Angela van Dongen stapt na ruim twee jaar bij Upstairs over naar Inretail, waarbij ze een MT-functie gaat vervullen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden