Euroskins nieuw op DWI

Maandag 15 juni 2020

De Woonindustrie (DWI) heeft er een nieuwe exposant bij. Euroskins.eu verkoopt decoratieve koeien- en kalfshuiden en schapenvachten.
Euroskins nieuw op DWI

Euroskins.eu is sinds mei aanwezig in DWI. Het bedrijf uit Lith is in handen van Dani en Barbara Eikelenboom. Sinds 2013 verkoopt het bedrijf schapenvachten en huiden van koeien en kalveren. Via DWI hoopt Euroskins een groter B2B klantenbestand te bereiken, waaronder stylisten.

 

Zoals elke maandag is het weer Marketday bij DWI. Dit betekent dat alle showrooms geopend zijn voor vakbezoekers, afgezien van de afdeling accessoires, slapen en verlichting. Zij zijn op open op de eerste maandag van de maand tijdens MarketdayXL. Op de Marketdays geldt echter vanwege het coronavirus nog steeds: maak een afspraak. Dus ook voor een bezoek aan Euroskins. Voor de Marketdays kan men zich online aanmelden via deze link, voor bezoek op een andere dag van de week is contact met de exposant noodzakelijk.



Links

www.dewoonindustrie.nl
www.euroskins.eu

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, slaap, slapen, nacht,decoratie, accessoires, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, vachten, schapenvacht, koeienhuid, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, vakbeurs, marketday, marketdayxl, corona, virus, covid19, #dewoonindustrie, #woonindustrie, #dwi, #euroskins, #euroskinseu

Gerelateerd nieuws
Talents 25 jaar
Wat drijft jong design? Welke benaderingen zullen het design van de toekomst bepalen? En welke namen moeten we zeker onthouden? Dit is te zien in het Talents programma van de Ambiente.
lees verder
 
AW Leder failliet
lees verder
Natuurlijke raamdecoratie Bece
B&C Raamdecoratie introduceert nieuwe Pure & Naturals collectie van haar huismerk Bece met natuurlijke materialen voor een sfeervol interieur.
lees verder
Sfeervol architecten event
Goede gesprekken zijn gevoerd rond de noviteiten die op Architect@Work in Amsterdam werden getoond.
lees verder
Slapen onder meesterwerken
Bedmode leverancier Essenza uit Bunnik en museum het Mauritshuis uit 's-Gravenhage lanceren hun derde gezamenlijke collectie dekbedovertrekken.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden