Europa Möbel kruipt naar IMG

Donderdag 16 mei 2019

Europa Möbel Verbund (EMV) gaat in Nederland de samenwerking met de Internationale Meubel Groep (IMG) uit Etten-Leur uitbreiden.
Europa Möbel kruipt naar IMG
Europa Möbel kruipt naar IMG

EMV zal de samenwerking met Euretco, in 2015 overgenomen door EK, eind juni beëindigen. Recent was er al aankondiging van de samenwerking tussen VME en Euretco in de Woon Retail Groep.

Vorige week, tegelijk met de bekendmaking van een winst van € 15,3 miljoen over 2018, maakte EMV ook de oprichting van een gemeenschappelijk  inkoopbedrijf samen met Garant per 1 juli bekend.

EMV (foto 1 boven) en IMG (foto 1 onder) gaan in Nederland exclusief en sterker samenwerken, vooral op inkoopgebied. Het doel is om gezamenlijke koopkracht te bevorderen en om exclusieve collecties van internationale leveranciers te ontwikkelen. Het inkoopvolume van EMV bedraagt € 1,3 miljard per jaar.

EMV ceo's Felix Doerr (foro 2 links) en Ulf Rebenschütz (fot0 2 rechts) vinden IMG een ideale partner: professioneel georganiseerd en bij leveranciers bekend als uiterst betrouwbaar. Ook concepten en franchiseformules (IMG voert o.a. Profijt Meubel, Pronto Wonen, Superkeukens en Keukendepot) sluiten aan bij de ideeën van EMV over toekomstige marketingconcepten.

IMG hecht veel belang aan haar onafhankelijkheid. De intensievere samenwerking met EMV was een bewuste keuze volgens Henk Klop, voorzitter van de Raad van Bestuur van IMG, aldus Möbelmarkt. Hij is zich bewust dat het noodzakelijk is om de krachten te bundelen om succesvol te zijn.



Links

www.emverbund.de
www.euretco.com
www.garant-gruppe.de
www.i-m-g.nl
www.profijtmeubel.nl
www.prontowonen.nl
www.vmeretail.nl

Tags

Nieuws, inrichting, interieur, wonen, woning, formule, winkel, retail, shop, outlet, keten, dhz, doe-het-zelf, doehetzelf, doe het zelf, d.h.z., samenwerking, samen, combinatie, inkoop, organisatie, woon, woontextiel, woningtextiel, textiel, verf, wand, behang, vloer, meubel, gordijn, raam, raamdecoratie, deco, decoratie, wand, behang, bekleding, muur, personalia, #emverbund, #euretco, #img, #profijtmeubel, #prontowonen, #vmeretail, #WoonRetailGroep

Gerelateerd nieuws
 
Orbitry voor Paola Lenti
lees verder
Overnamebod voor Kortrijk Xpo
Kortrijk Xpo/Xpo Group, het bedrijf achter de beurslocatie in Kortijk en organisators van diverse beurzen, komt na openbaar bod van Easyfairs zo goed als zeker in nieuwe handen terecht
lees verder
Nieuwe collecties Andreatti
In Milaan presenteerde Chiara Andreatti nieuwe ontwerpen voor onder meer Cassina, Ethimo, l'Opificio, Paola C. en Potocco. De presentaties varieerden van meubel- en outdoorontwerpen tot textiel- en glascollecties.
lees verder
 
Nieuwe ontwerpen binnen JS Thonet
lees verder
Ekornes benoemt nieuwe ceo
De Noorse meubelfabrikant Ekornes heeft een wisseling in de groepsleiding aangekondigd. Tine Hammernes Leopold treedt terug als ceo en Fredrik Ødegård Nilsen volgt haar op.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden