Euretco overgenomen door EK

Woensdag 22 april 2015

Retailservice-organisaties Euretco uit Hoevelaken en de Duitse EK/servicegroup uit Bielefeld bundelen hun krachten: EK heeft 75% van de aandelen Euretco van investeringsmaatschappij Avedon Capital Partners overgenomen.
Euretco overgenomen door EK

Fotobijschrift (vlnr): Bernd Horenkamp (directeur EK/servicegroup), Steve Evers (directeur Formules Euretco), Frans-Josef Hasebrink (directievoorzitter EK/servicegroup), Harry Bruijniks (directievoorzitter Euretco), Ernst de Kuiper (cfo Euretco)

 

 

De overige 25% van de aandelen blijven overigens in handen van Stichting Administratiekantoor Intres. Euretco is actief in de branches mode, wonen, sport, media en doe-het-zelf, EK/servicegroup in speelgoed, luxe huishoudelijke artikelen, witgoed en woonaccessoires.

De nieuwe organisatie vertegenwoordigt meer dan 4.100 aangesloten zelfstandige retailers, met een inkoopomzet van een € 2,2 miljard en een consumentenomzet (indicatief) van € 6,3 miljard. Deze nieuwe combinatie zal op termijn, zoals EK/servicegroup deze nu heeft, een coöperatieve structuur krijgen.
 
Door het samengaan ontstaat een belangrijke synergie- en kennisuitwisseling op het gebied van online, IT, kengetallen management en ook voor meer schaalvoordelen voor belangrijke eigen merken van Euretco zoals de modemerken Babyface, Blue Rebel en Born with Appetite en het meubelmerk Topform.
 
Harry Bruijniks, directievoorzitter van Euretco: "Binnen de beide retailservice-organisaties staan de belangen van de zelfstandig ondernemers altijd centraal. Vanuit die structuur en visie op de markt, hebben wij elkaar gevonden. Onze samenwerking zal leiden tot kostenbesparing, uitbreiding van branches, kennisverrijking en krachtenbundeling in de diverse non-foodretailsectoren."
 
De overname zal vooralsnog geen gevolgen hebben in personele bezetting of locatie.
 



Links

www.ek-servicegroup.de/nl/
www.euretco.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, retail, retalorganisatie, retailservice organisatie, inkoopcombinatie, fusie, overname, detailhandel, winkels, winkeliers, inkoop

Gerelateerd nieuws
 
Jubileumjaar Heditex
lees verder
25 jaar Textiellab
Het Textiellab heeft zich in 25 jaar ontwikkeld van experiment naar internationaal toonaangevend ontwikkelcentrum voor textiel, design
en innovatie.
lees verder
Westwing groeit aanzienlijk in 2025
Westwing overtreft zijn eigen doelstellingen op het gebied van EBITDA, cashflow en marge. Voor 2026 streeft de aanbieder van woon- en interieurartikelen naar verdere groei door uitbreiding, schaalvergroting en een sterkere marktpositie in Europa.
lees verder
 
Nieuwe collectie Bizzotto
lees verder
Vernieuwd Carpetright van start
Carpetright keert in Nederland terug als digitale vloerspecialist: van winkelketen naar digitaal gedreven bedrijf met uitgebreide thuisservice als showroom.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden