Euretco overgenomen door EK

Woensdag 22 april 2015

Retailservice-organisaties Euretco uit Hoevelaken en de Duitse EK/servicegroup uit Bielefeld bundelen hun krachten: EK heeft 75% van de aandelen Euretco van investeringsmaatschappij Avedon Capital Partners overgenomen.
Euretco overgenomen door EK

Fotobijschrift (vlnr): Bernd Horenkamp (directeur EK/servicegroup), Steve Evers (directeur Formules Euretco), Frans-Josef Hasebrink (directievoorzitter EK/servicegroup), Harry Bruijniks (directievoorzitter Euretco), Ernst de Kuiper (cfo Euretco)

 

 

De overige 25% van de aandelen blijven overigens in handen van Stichting Administratiekantoor Intres. Euretco is actief in de branches mode, wonen, sport, media en doe-het-zelf, EK/servicegroup in speelgoed, luxe huishoudelijke artikelen, witgoed en woonaccessoires.

De nieuwe organisatie vertegenwoordigt meer dan 4.100 aangesloten zelfstandige retailers, met een inkoopomzet van een € 2,2 miljard en een consumentenomzet (indicatief) van € 6,3 miljard. Deze nieuwe combinatie zal op termijn, zoals EK/servicegroup deze nu heeft, een coöperatieve structuur krijgen.
 
Door het samengaan ontstaat een belangrijke synergie- en kennisuitwisseling op het gebied van online, IT, kengetallen management en ook voor meer schaalvoordelen voor belangrijke eigen merken van Euretco zoals de modemerken Babyface, Blue Rebel en Born with Appetite en het meubelmerk Topform.
 
Harry Bruijniks, directievoorzitter van Euretco: "Binnen de beide retailservice-organisaties staan de belangen van de zelfstandig ondernemers altijd centraal. Vanuit die structuur en visie op de markt, hebben wij elkaar gevonden. Onze samenwerking zal leiden tot kostenbesparing, uitbreiding van branches, kennisverrijking en krachtenbundeling in de diverse non-foodretailsectoren."
 
De overname zal vooralsnog geen gevolgen hebben in personele bezetting of locatie.
 



Links

www.ek-servicegroup.de/nl/
www.euretco.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, retail, retalorganisatie, retailservice organisatie, inkoopcombinatie, fusie, overname, detailhandel, winkels, winkeliers, inkoop

Gerelateerd nieuws
Bijeenkomst keuken expertgroep
Op dinsdag 28 mei 2025 vond de derde interactieve bijeenkomst plaats van de expertgroep Keukenmonteur, een initiatief waarin het bedrijfsleven en het onderwijs samen optrekken om de toekomst van het vak keukenmonteur veilig te stellen.
lees verder
Hometex groeit naar 3 hallen
Vakbeurs Hometex Summer is dit jaar op 25 en 26 juni in het Duitse Bad Salzuflen en markeert een aantal opvallende veranderingen: de Hamburgse uitgeverij SN-Verlag is nu organisator en de beurs groeit door naar meer dan 180 exposanten.
lees verder
 
Overtreffende trap van Vibia
lees verder
Vloereninspiratiecentrum geopend
Designflooring en Mflor openen in Frankfurt een nieuw Brand Experience Centre met een hypermoderne showroom en modern opleidingscentrum.
lees verder
Trendz: nieuwe tijden, eerste namen
Trendz Najaar 2025 vindt dit jaar plaats van zondag 24 tot en met dinsdag 26 augustus in Evenementenhal Gorinchem. De organisatie heeft nieuwe openingstijden bekendgemaakt en licht alvast een tipje van de sluier op wat betreft de exposanten en het randprogramma.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden