Euretco neemt DGN Retail over

Maandag 27 oktober 2014

'We zijn blij dat na maanden van intensief overleg de ondernemers van DGN met een grote meerderheid voor toetreding tot Euretco hebben gekozen', zegt Harry Bruijniks, CEO van Euretco. 'Met deze overname treden 230 zelfstandig ondernemers met de formules Hubo, Multimate en Fixet en circa zeventig vrije inkoopleden toe tot de Euretco-organisatie.'
Euretco neemt DGN Retail over

Met de uitbreiding naar de doe-het-zelf-markt is er naast de huidige branches mode, wonen, sport en media een nieuwe branche aan haar organisatie toegevoegd. 'Dit past geheel in de gekozen lijn van onze strategie. We zijn bouwers van een retailserviceplatform voor zelfstandig ondernemers en we hebben verstand van retailprocessen en franchise-ontwikkeling. Onze kennis is dan ook voor vele branches geschikt', aldus Bruijniks.

Ledenvergadering
Tijdens de buitengewone ledenvergadering in september in Nijkerk stemden de ondernemers van DGN Retail over de overname door Euretco. Ruim 91 procent van de stemgerechtigde certificaathouders heeft ingestemd met de voorgenomen overname. Inmiddels is het aantal afgesproken individuele contracten met ondernemers binnen, zodat ook aan de laatste voorwaarde voor het samengaan van de beide bedrijven is voldaan en de overname afgelopen vrijdag kon worden afgerond.
'Met deze overname hebben DGN Retail en haar formules onderdak gevonden bij een professionele partij die het belang van zelfstandig ondernemerschap centraal stelt. Door deze overname zullen de formules verder door kunnen groeien', aldus Henk Castelijns, interim-directeur DGN Retail.

Fixet stopt
Euretco heeft de intentie om op termijn met twee van de drie formules in doe-het-zelf verder te gaan, te weten Hubo en Multimate. Dit om maximale kostensynergie te bewerkstelligen, maar vooral om de marketingondersteuning van deze formules verder te versterken.
Een meerderheid van de Fixet-ondernemers heeft inmiddels in overleg met de organisatie een keuze gemaakt voor één van beide formules. De ondernemers die de keuze nog niet gemaakt hebben, zullen uiteraard gedurende de resterende looptijd van hun contract met Fixet maximale formule-ondersteuning blijven krijgen.
In het vierde kwartaal 2014 zal het DGN-kantoor in Apeldoorn worden gesloten en zullen alle activiteiten binnen Euretco Hoevelaken worden ingepast.



Links

www.euretco.nl

Tags

retail, doe-het-zelf-markt, retailservice, retailservice-organisatie, retailserviceplatform

Gerelateerd nieuws
Commissaris EK retail
Er zijn diverse wijzigingen doorgevoerd bij EK Retail. Zo treedt Johan Vlassak toe tot Raad van Commissarissen van EK Retail.
lees verder
 
Faillissement Carpetright NL
lees verder
Kave Home stores
Interieurspecialist Eijerkamp heeft vestigingen in Zutphen en Veenendaal, en opent hier de eerste stores in Nederland van het Spaanse merk Kave Home.
lees verder
 
Te weinig aandacht voor retail
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden