ETC Design Experience begint

Maandag 05 februari 2024

Tijdens de ETC Design Experience kunnen interieurprofessionals zich op 5 en 6 februari onderdompelen in de nieuwste trends, kleuren en inspiratie opdoen in ETC Design Center Europe.
ETC Design Experience begint

Gisteren, zondag 4 februari, vond al de traditionele consumenteninspiratiedag voor de consument plaats. De standhouders zijn er helemaal klaar voor om ook interieurprofessionals te ontvangen. Ook ditmaal zijn een aantal nieuwe exposanten in het Culemborgse centrum te vinden.

 

Kuvalight is een Nederlands bedrijf dat exclusieve designlampen ontwerpt. Kuvalights zijn volgens het familiebedrijf zowel functionele als decoratieve objecten. - Standnummer 29a

 

The Grand Interior realiseert interieurprojecten, maar biedt ook een eigen collectie meubelen, Italiaanse stoffen, sanitair, houten vloeren en accessoires. Volgens het ETC Design Center staat het merk voor understated chic. - Standummer 203

 

Het bekende interieurmerk Dôme Deco heeft nu ook een showroom in Culemborg.  - Standnummer 212

 

Designlinq is een online design warenhuis. Onder deze vlag zijn maar liefst 140 merken op het gebied van meubilair, verlichting en akoestiek te vinden. - Standnummer 15c & 17

 

Wie nog geen gepersonaliseerde ETC pas heeft kan zich hier inschrijven.

 



Links

www.etcdesigncenter.nl
www.thegrandinterior.com
www.domedeco.com
www.kuvalight.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, interieurbekleding, wandbekleding, behang, interieurtextiel, presentatie, introductie, beurs, show, tentoonstelling, event, evenement, interieurprofessional, #designexperience, #etcexpo, #interiorprofessionals, #etcdesigncentereurope, #designlinq, #domedeco, #thegrandinterior, #kuvalight

Gerelateerd nieuws
Nieuwe commisaris EK retail
Ondernemer Paul Berden van de bekende winkelketen Berden uit Venlo-Blerick treedt toe tot Raad van Commissarissen van EK Retail.
lees verder
Einde Nolte Germersheim
Het doek valt voor Nolte Möbel. Het bekende Duitse familiebedrijf sluit in juli 2025 definitief de deuren. De zoektocht naar een overnamekandidaat is mislukt, waardoor ook de laatste 230 werknemers hun baan verliezen.
lees verder
Ruim 3% groei detailhandel
De Nederlandse detailhandel heeft ruim 3% meer omgezet in maart, zo meldt het CBS. Meubels en woninginrichting daalden in omzet.
lees verder
 
Nieuwe directeur Kees Smit
lees verder
Casa failliet
Woonwinkelketen Casa is dinsdag officieel failliet verklaard. De Nederlandse winkels zijn woensdagochtend niet meer opengegaan. Een dramatische wending, maar geen onverwachte, sinds het faillissement van het Belgische moederbedrijf in maart.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden