Etagon in ETC Design Center

Vrijdag 08 maart 2019

Staan zondag 10 en maandag 11 maart in het teken van onder meer Spotlight in Nieuwegein, ook in Culemborg zijn de deuren van het ETC Design Center Europe maandag weer open; zo ook die van Etagon.
Etagon in ETC Design Center

Etagon (foto stand) is een vrij jonge firma met een bijzonder product: wand- en vloerbekleding in leer. Kortgeleden introduceerde het bedrijf uit 'lederstad' Waalwijk zes nieuwe leersoorten en tientallen nieuwe kleuren. Deze nieuwe leersoorten variëren van suède tot robuust leer en zijn geschikt voor meerdere toepassingen. Etagon heeft de gehele collectie op voorraad waardoor het bedrijf snel kan leveren. Naast standaardmaten en -uitvoeringen is ook maatwerk mogelijk.

Etagon is begin 2016 ontstaan vanuit het moederbedrijf C.J. Maas Leder dat jarenlange ervaring heeft op het gebied van leer voor schoenen, tassen en boekbinderij.

Het ETC Design Center aan de Randweg 20 in Culemborg is voor vakbezoekers elke maandag open van 10-17 uur.



Links

www.etagon.nl
www.etcdesigncenter.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, huisshow, beurs, show, tentoonstelling, event, evenement, wandbekleding, karpet, vloer, behang, kleed, leer, leder, #etcexpo, #etcdesigncentereurope, #etagon, #etcdesigncenter

Gerelateerd nieuws
Generatiewisseling
Bij het Italiaanse weefbedrijf Rubelli heeft de nieuwe generatie de leiding overgenomen van het bedrijf.
lees verder
Layred is vernieuwd
Moduleo presenteert de nieuwe generatie LayRed PVC vloeren, waarmee het nog eenvoudiger wordt om te genieten van een volledig waterdichte vloer.
lees verder
 
Ultra matte Bodiax vloeren
lees verder
CAO akkoord MITT
Vakbond FNV heeft met MITT een akkoord bereikt over een CAO voor mode-, interieur-, tapijt- en textielindustrie: ‘Iedereen gaat erop vooruit’
lees verder
Speelse Interieurprofessionaldag
Op maandag 17 november vindt in Nieuwegein opnieuw de Interieurprofessionaldag plaats. Deze editie staat in het teken van spel, experiment en creativiteit. Onder het motto Let’s Play wordt het programma speelser en verrassender dan voorgaande jaren.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden