Estillon partner Quietroom

Vrijdag 14 juli 2017

Estillon is officieel partner van het Quietroom®-label voor hotels geworden. Quietroom is het eerste en enige objectieve keurmerk voor hotels op gebied van geluidsisolatie.
Estillon partner Quietroom
Estillon partner Quietroom

Het Kenniscentrum Geluidsisolatie (KGI) introduceerde het Quietroom® label voor hotels. Geluidsoverlast is wereldwijd al jaren één van de meest geuite klachten onder reizigers.

Voordat een hotel een aantal sterren toegekend krijgt, moet het voldoen aan de voorwaarden die daarvoor per land gesteld zijn. Voor geluidscomfort gelden echter geen richtlijnen. Met het Quietroom® label, wil het KGI dit veranderen: het verricht geluidmetingen wat betreft lucht-, contact- en installatiegeluid en bepaalt in welke klasse deze valt.

Om dit hoge niveau van geluidscomfort te realiseren, kan het KGI, bij renovatie of nieuwbouw, producten van verschillende leveranciers adviseren. Eén van deze leveranciers is ondervloerenspecialist Estillon, die zich inmiddels bewezen heeft op het gebied van akoestiek- en contactgeluidverbetering.


Voor garantie op een ‘stille’ hotel kamer heeft Estillon diverse ondervloeren die zijn voorzien van het Quietroom® certificaat.

 

Meer informatie over Quietroom® en de getoetste producten van Estillon: klik hier!




Links

www.estillon.com
www.quiethotelroom.org

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, tapijt, pvc, lvt, linoleum, laminaat, stroken, plank, parket, steen, keramisch, keramiek, tegel, stoffering, egalisatie, installatie, leggen, installeren, stofferen, verwarming, vloerverwarming, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, onderhoud, reiniging, profielen, #estillon, #Quietroom

Gerelateerd nieuws
6 Stylingtips zakelijk interieur
[Sponsored artikel] - Het interieur van je eigen zaak is meer dan een praktische ruimte: het vertelt je verhaal, spreekt je klanten aan en weerspiegelt je merkidentiteit.
lees verder
 
Balta verhuist productie
lees verder
Saense Parkethuys failliet
Het faillissement van 't Saense Parkethuys te Wormerveer is eergisteren door de Rechtbank in Noord-Holland te Haarlem uitgesproken.
lees verder
Coretec op Incoda
Coretec is dit jaar met een eigen stand deelnemer aan de Interieur Collectie Dagen (Incoda) in Gorinchem.
lees verder
Rust in het interieur
Nieuw bij de PVC-vloerencollectie van het Lifestyle-interior label, de Terra Nova. Natuurgetrouwe, rustige dessins met een ultramatte afwerking.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden