Essenza kleurt roze en groen

Dinsdag 12 februari 2019

Roze en groen zijn volgens bedmode leverancier Essenza Home de trendkleur 'du moment' en geeft deze lentekleuren een eigen thema: Feminine Rose en Powerful Green.
Essenza kleurt roze en groen
Essenza kleurt roze en groen Essenza kleurt roze en groen Essenza kleurt roze en groen Essenza kleurt roze en groen

Wat Feminine Rose en Powerful Green gemeen hebben? Beide kleurthema’s geven volgens Essenza alle ruimte aan uitdagende, elegante en expressieve designs. Met Airen (foto 1, Dusty Green) als 'picture perfect' waarin bloemen en dieren gedetailleerd samen komen.

Powerful Green (foto 2) bestaat uit verschillende tinten groen. Vergrijsd groen zorgt voor de lentesfeer en diepe groentinten voor warmte. Om het meer levendiger te maken, zijn geel- en goudtinten als contrastkleuren toegevoegd.

Bij Feminine Rose (foto 3) zetten vrouwelijkheid en schoonheid de toon: kwetsbaar, dromerig en optimistisch. Als accent laat rood zich af en toe ook even zien.

Naast bloemen en botanische dessins krijgen ook dierenprints dit seizoen de ruimte. Zoals de 'snake print' op dessin Solan (foto 4 rechts) of de luxe, rijk gedecoreerde trend met gedetailleerde prints op stoffen als zijde, fluweel en corduroy. Bijzonder: de elegante afbeeldingen van de kraanvogels op dessin Izia (foto 4, links) zijn gebaseerd op de prachtige Japanse kimono die in het Rijksmuseum hangt!

Essenza, dat binnenkort haar Esprit badmode verliest aan Vossen, breidt haar overige badstofcollectie wel verder uit. Aan de bloemrijke Fleur-serie zijn de kleuren taupe, donkergroen en 'dusty rose' toegevoegd. In deze nieuwe trendkleuren verschijnt ook een nieuw model badjas: de zachte Fleur Terry badjas (foto 5) met bloemenprint op de boorden.

 



Links

www.esprit.nl/home
www.essenzahome.nl
www.vossen.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, dekbed, overtrek, hoes, laken, quilt, bedmode, badmode, badjas, strandlaken, handdoek, detail, retail, winkel, outlet, showroom, webwinkel, online, nachtrust, #vossen, #esprithome, #essenza

Gerelateerd nieuws
Nieuwe commisaris EK retail
Ondernemer Paul Berden van de bekende winkelketen Berden uit Venlo-Blerick treedt toe tot Raad van Commissarissen van EK Retail.
lees verder
Einde Nolte Germersheim
Het doek valt voor Nolte Möbel. Het bekende Duitse familiebedrijf sluit in juli 2025 definitief de deuren. De zoektocht naar een overnamekandidaat is mislukt, waardoor ook de laatste 230 werknemers hun baan verliezen.
lees verder
Cloudpillo op Forbes-lijst
De opname van Lars van der Wijst en Jens Timmers, oprichters van het slaapmerk Cloudpillo, in de prestigieuze Forbes 30 Under 30 Europe-lijst is een opvallende erkenning voor een jong merk in de slaap- en interieurbranche.
lees verder
Carlo van Groter in Wonen
Een interessant gesprek met Carlo Heinemans, manager woninginrichting van de complete interieurzaak ('woonzinnig compleet') Groter in Wonen in Gronsveld.
lees verder
Lichte daling Belgische textielomzet
Fedustria heeft de marktinformatie gepubliceerd van de Belgische textielmarkt, waarbij de omzet in 2024 iets daalde ten opzichte van 2023.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden