Erkenning voor Papilio's Canvas

Zaterdag 11 oktober 2014

Met haar van gerecyclede legertenten gemaakte tapijt Canvas heeft Papilio een Henry van de Velde-label gekregen. Deze jaarlijks door Design Vlaanderen uitgereikte onderscheidingen voor nieuwe producten of diensten zijn uitgegroeid tot een referentie op de (internationale) designmarkt.
Erkenning voor Papilio's Canvas

In totaal kregen vijftien producten dit jaar zo'n label. Ze werden geselecteerd uit bijna 160 inzendingen. Tachtig daarvan gingen door naar de 'tweede ronde', waarbij ze werden uitgestald in de Design Vlaanderen Galerie. Een jury testte en keurde de inzendingen tot in detail. Het hoge niveau werd geprezen. De uiteindelijke winnaars:

 

* zijn hedendaags en innovatief

* hebben esthetische kwaliteiten

* zijn nagedacht tot in de kleinste details

* zijn functioneel en eenvoudig in gebruik

* zijn duurzaam en milieuvriendelijk.

 

Canvas is dus één van de vijftien winnaars.



Links

www.papilio.be
Www.designvlaanderen.be/awards_labels/henry-van-de-velde-labels-2014

Tags

vloer, tapijt, karpet

Gerelateerd nieuws
Regendouche kiezen
[Sponsored artikel] - Een regendouche kiezen die past bij jouw badkamer en ritme? Een regendouche is meer dan een luxe douchekop en vaak het eerste waar je oog op valt in een moderne badkamer.
lees verder
Innovatie centraal op beurzen
Techtextil en Texprocess 2026: innovatie, AI en onderzoek versnellen textiel- en interieurtoepassingen
lees verder
Overname afgerond
Overname Leen Bakker en Kwantum is afgerond en deze worden definitief overgenomen van Gilde Equity.
lees verder
 
Jubileumjaar Heditex
lees verder
Vernieuwd Carpetright van start
Carpetright keert in Nederland terug als digitale vloerspecialist: van winkelketen naar digitaal gedreven bedrijf met uitgebreide thuisservice als showroom.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden