Erkenning Refashion B&C

Woensdag 02 november 2022

In 2021 won de Refashion-collectie van B&C Raamdecoratie de Red Dot Design Award. Nu is deze opgenomen in de Goed Industrieel ontwerp top 100.
Erkenning Refashion B&C

B&C Raamdecoratie is erop gefocust om een brede selectie van duurzame opties aan te bieden binnen haar collecties. Zo bevat de collectie rolgordijnen een bijzondere serie stoffen die gedeeltelijk is gemaakt van geüpcyclede restjes kleding uit de mode-industrie. Deze serie heet Refashion™. In 2021 won deze serie de Red Dot Design Award. Nu kan het bedrijf uit Nunspeet daar nog een mooie erkenning aan toevoegen. De Refashion collectie staat in de Goed Industrieel Ontwerp Top 100.

 

Door restjes polyester uit de mode-industrie te upcyclen, voorkomt B&C het gebruik van nieuwe materialen en creëren ze een compleet nieuwe serie duurzame rolgordijnen. De Refashion collectie is er niet alleen op gericht om het gebruik van nieuwe materialen te reduceren, maar ook om met minder afval en impact te produceren.

 

Met ingang van dit jaar publiceert de G100 ieder jaar een lijst van de honderd best ontworpen Nederlandse producten. Deze zijn niet alleen relevant, maar ook innovatief en origineel. Met dit overzicht van de 100 best ontworpen producten wil de onafhankelijke Stichting Designlink laten zien hoe product-design bijdraagt aan de aanpak van kleine en grote maatschappelijke uitdagingen.



Links

www.bece.nl

Tags

nieuws, interieur, raamdecoratie, erkenning, award, ontwerp, industrieel, duurzaam, recycling, design, stoffen, rolgordijnen, materialen, polyester, mode, kleding, restanten, #reddotaward, #goedindustrieelontwerp, #bece, #refashion, #bencraamdecoratie, #bczonwering, #bcinternational

Gerelateerd nieuws
Nieuwe accountmanager Heditex
Thomas Westdijk is voor Heditex - groothandel voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel - begonnen als accountmanager in Zuid-Holland.
lees verder
 
De beleving van licht
lees verder
Versterking Beaulieu in Amerika
Beaulieu neemt de activa van Congoleum Acquisition LLC over, waardoor het bedrijf zijn capaciteiten uitbreidt en zijn aanwezigheid op de Amerikaanse markt versterkt.
lees verder
Spoga+Gafa: Growing Forward
De tuin- en outdoorvakbeurs Spoga+Gafa presenteert in 2026 een vernieuwd concept. Met het thema ‘Growing forward’ wordt ingespeeld op veranderend consumentengedrag, actuele marktontwikkelingen en behoefte aan meer beleving en oriëntatie.
lees verder
 
Davis Fabrics op Meubelbeurs
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden