Erkenning Refashion B&C

Woensdag 02 november 2022

In 2021 won de Refashion-collectie van B&C Raamdecoratie de Red Dot Design Award. Nu is deze opgenomen in de Goed Industrieel ontwerp top 100.
Erkenning Refashion B&C

B&C Raamdecoratie is erop gefocust om een brede selectie van duurzame opties aan te bieden binnen haar collecties. Zo bevat de collectie rolgordijnen een bijzondere serie stoffen die gedeeltelijk is gemaakt van geüpcyclede restjes kleding uit de mode-industrie. Deze serie heet Refashion™. In 2021 won deze serie de Red Dot Design Award. Nu kan het bedrijf uit Nunspeet daar nog een mooie erkenning aan toevoegen. De Refashion collectie staat in de Goed Industrieel Ontwerp Top 100.

 

Door restjes polyester uit de mode-industrie te upcyclen, voorkomt B&C het gebruik van nieuwe materialen en creëren ze een compleet nieuwe serie duurzame rolgordijnen. De Refashion collectie is er niet alleen op gericht om het gebruik van nieuwe materialen te reduceren, maar ook om met minder afval en impact te produceren.

 

Met ingang van dit jaar publiceert de G100 ieder jaar een lijst van de honderd best ontworpen Nederlandse producten. Deze zijn niet alleen relevant, maar ook innovatief en origineel. Met dit overzicht van de 100 best ontworpen producten wil de onafhankelijke Stichting Designlink laten zien hoe product-design bijdraagt aan de aanpak van kleine en grote maatschappelijke uitdagingen.



Links

www.bece.nl

Tags

nieuws, interieur, raamdecoratie, erkenning, award, ontwerp, industrieel, duurzaam, recycling, design, stoffen, rolgordijnen, materialen, polyester, mode, kleding, restanten, #reddotaward, #goedindustrieelontwerp, #bece, #refashion, #bencraamdecoratie, #bczonwering, #bcinternational

Gerelateerd nieuws
Inspiratie van Madagaskar
De nieuwe collectie Melaky van Arte is geïnspireerd op de natuur van Madagaskar.
lees verder
 
Prima resultaten Flying Tiger
lees verder
6 Stylingtips zakelijk interieur
[Sponsored artikel] - Het interieur van je eigen zaak is meer dan een praktische ruimte: het vertelt je verhaal, spreekt je klanten aan en weerspiegelt je merkidentiteit.
lees verder
Coretec op Incoda
Coretec is dit jaar met een eigen stand deelnemer aan de Interieur Collectie Dagen (Incoda) in Gorinchem.
lees verder
Vooruitblik op Spoga+gafa 2025
Van 22-24 juni 2025 is Keulen opnieuw het internationale middelpunt voor de tuin- en barbecuesector. Tijdens Spoga+gafa 2025 kunnen bezoekers rekenen op een inhoudelijk programma, actuele trends en volop inspiratie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden