Eric Kuster nieuws bij Maretti

Zaterdag 29 februari 2020

Verlichtingsfabrikant Maretti Lighting heeft nieuws te melden. Ontwerper Eric Kuster introduceert een nieuwe hanglamp en een nieuwe vloerlamp, die te zien zijn in een boardroom van het bedrijf in Almere.
Eric Kuster nieuws bij Maretti
Eric Kuster nieuws bij Maretti Eric Kuster nieuws bij Maretti

Elke ruimte in het pand van Maretti Lighting dient ter inspiratie voor particulieren en ondernemers die zich bezighouden met interieurstyling en verlichting. Om de samenwerking met de diverse designers te benadrukken zijn de zes boardrooms elk door een andere designer ingericht.

 

Van tijd tot tijd worden deze boardrooms geheel gerestyled en onlangs heeft de boardroom van Eric Kuster een metamorfose ondergaan. Zijn liefde voor glamour combineert Eric Kuster met natuurlijke elementen. Door vormen en materialen van de meubels te laten terugkomen in de armaturen sluit de verlichting volgens Maretti naadloos aan bij het interieur. De nieuwe Blakes hanglampen zijn uitgevoerd met bergkristal en voorzien van ledverlichting. Een andere nieuwe aanwinst is de Carlton vloerlamp, ook deze is te zien in de boardroom.

 

Maretti heeft een showroom in ETC Design Center Europe in Culemborg en is hier op de trade days (elke maandag) te bezoeken.



Links

www.maretti.com
www.etcdesigncenter.nl
www.erickuster.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ontwerp, design, ontwerp, lamp, licht, led, vloerlamp, verlichting, outdoor, tuinverlichting, spot, dim, halogeen, led, armatuur, Eric Kuster, maretti, #erickuster, #maretti, #Blakes, #Carlton, #etcdesigncenter, #etcdesignexperience, #etcexpo

Gerelateerd nieuws
Showup najaar 2025 trends
Over enkele weken vindt de najaarseditie van Showup plaats, ditmaal in de Sugarfactory in Halfweg. De beurs brengt weer een breed palet aan gevestigde merken, nieuwe labels, ontwerpers en agenten samen. Bezoekers doen daarnaast kennis op over de nieuwste kleuren- en materialentrends.
lees verder
Trendz: variatie voor inspiratie
[Sponsored artikel] - Ontdek tijdens Trendz Najaar 2025 in de Evenementenhal in Gorinchem de kracht van variatie voor inkoop en inspiratie: voor ieder wat wils.
lees verder
Belang duurzaamheid voor klant
Steeds meer consumenten vinden duurzaamheid belangrijk bij hun aankoopbeslissing. Dat is een kans voor de hele sector: van retailer tot producent. Reden voor brancheorganisaties Inretail en Modint voor een campagne die feiten over duurzaamheid scheidt van fabels.
lees verder
Uitbreiding Ikea in China
Ingka Group, de grootste Ikea-retailer, heeft officieel zijn online winkel op JD. com gelanceerd, met als doel meer mensen in China te bereiken met zijn aanbod en kennis op het gebied van woninginrichting.
lees verder
 
Dynamisch kunstlicht
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden