Emma boekt enorme omzetplus

Maandag 27 januari 2020

Bettzeit, het bedrijf achter Emma The Sleep Company matrassen, kan terugkijken op een uitstekend jaar: na € 80,5 miljoen in 2018 behaalde het bedrijf in 2019 een omzet van € 150 miljoen
Emma boekt enorme omzetplus

Dit resultaat van Bettzeit komt overeen met een stijging van 86%, een vrij zeldzaam sterke groei bij startende bedrijven, zeker in alweer in het zesde boekjaar, zo meldt Moebelmarkt. Emma is volgens medeoprichter en ceo Manuel Müller nu online in 21 landen.

In 2015 was de omzet van het bedrijf nog maar € 3 miljoen, in 2016 steeg deze door naar € 20 miljoen en in 2017 naar € 33 miljoen. Halverwege dat jaar ging het tot dan toe online bedrijf in zee met Beter Bed dochter Matratzen Concord om ook in fysieke winkels verkocht te worden.

Het team van Bettzeit groeide vorig jaar van bijna 200 naar meer dan 300 mensen. Ongeveer 100 van hen zorgen er vanuit het hoofdkantoor in Frankfurt voor dat in elk land aan de individuele behoeften van het direct-to-consumer merk Emma Matratzen wordt voldaan.

Het retailsegment is eveneens succesvol. Het Dunlopillo-team onder leiding van Christoph von Wrisberg opende 120 nieuwe vestigingen in de tweede helft van het jaar. De Diamond Degree-reeks en het adviesconcept Smart Selectie van Dunlopillo is nu verkrijgbaar in 320 meubel- en speciaalzaken in Duitsland. Het bedrijf uit Frankfurt blijft investeren in onderzoek en ontwikkeling en is voornemens de omzet in 2020 met € 50 miljoen te verhogen tot bijna € 200 miljoen.



Links

www.emma-matras.nl
www.emma-matratze.de
www.emma-sleep.com

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning, interieur, inrichting, bed, meubel, slaap, slapen, matras, ledikant, nachtrust, online, woonbranche, e-commerce, e-business, Ecommerce, internet, shop, webshop, #bettzeit, #thesleepcompany, #emmasleep, #beterbed, #matratzenconcord, #concord, #emmamatras, #emmamatratze

Gerelateerd nieuws
Steigerhouten meubels lenteklaar?
[Sponsored artikel] - De winter is helaas nog niet voorbij. We moeten nog leven met een grijze lucht, koude wind en warme kleding. Toch kan jezelf al op de lente voorbereiden.
lees verder
Nieuw directieteam EK Retail
Retailserviceorganisatie EK Retail kondigt een nieuwe structuur van het directieteam aan, met onder andere de benoeming van Frank Duijst tot ceo.
lees verder
Opening inkoopcentrum projecten
Tica Projects in Venlo is officieel geopend. Een volledig vernieuwde B2B‑bestemming voor projectinrichters, interieurdesigners en hospitality professionals.
lees verder
Doek valt voor Hollandsch Slapen
Het doek is gevallen voor de speciaalbeurs op het gebied van slapen, Hollandsch Slapen. De overgebleven spelers verplaatsen naar verwachting hun podium naar Nieuwegein, waar in het najaar oude tijden zullen herleven met tenten voor de deur!
lees verder
Beperkte volumegroei retail 2025
In 2025 heeft de Nederlandse detailhandel 3,6% meer omzet geboekt dan een jaar eerder. Het verkoopvolume was 1,6% hoger dan in 2024. De omzet van de non-foodwinkels groeide in 2025 met 3,6%.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden