Els van Pelt terug bij Meubelbeurs Brussel

Maandag 07 april 2014

Na het plotselinge vertrek per 1 april van Meubelbeurs Brussel directeur Jan Mentens neemt oud-directeur Els van Pelt zijn functie ad interim over. Zij blijft in ieder geval aan tot en met de komende beurs in november, op parttime basis.
Els van Pelt terug bij Meubelbeurs Brussel

Els van Pelt is een oude bekende; zij kwam zestien jaar geleden in dienst bij Meubelbeurs Brussel en was daar als directeur het gezicht naar buiten. Onder haar leiding groeide de Meubelbeurs en Brussels by Night de laatste jaren gestaag. Afgelopen november nam zij afscheid en ging met pensioen.

Jan Mentens werkte sinds mei 2013 bij de beurs en volgde Van Pelt afgelopen november op als directeur. Vorige week stapte hij echter onverwacht op, na bijna een jaar. De commerciële uitdaging, een andere marktstrategie (eerder reden om op te stappen) en een aanbod dat hij niet kon weigeren, deden hem besluiten om opnieuw in dienst te treden bij meubelfabrikant Natuzzi. Tot eind 2012 werkte hij daar tien jaar lang in verschillende functies.

Mentens is verantwoordelijk voor de 'Profit & Loss' in geheel West-Europa, waaronder de Benelux valt. Hij legt verantwoording af aan de nieuwe 'Chief commercial officer'
Marco Saltalamacchia. In januari van dit jaar werd Saltalamacchia aangesteld als onderdeel van de reorganisatie van het management team.

Van Pelt en Mentens zijn dus beiden weer terug bij hun oude werkgever. Van Pelt zal drie dagen in de week werkzaam zijn.



Links

www.meubelbeurs.be
www.natuzzi.com

Tags

Meubelbeurs Brussel, beurs, meubel, meubelen, Brussels by Night, Natuzzi, Jan Mentens, Els Van Pelt

Gerelateerd nieuws
Hometex groeit naar 3 hallen
Vakbeurs Hometex Summer is dit jaar op 25 en 26 juni in het Duitse Bad Salzuflen en markeert een aantal opvallende veranderingen: de Hamburgse uitgeverij SN-Verlag is nu organisator en de beurs groeit door naar meer dan 180 exposanten.
lees verder
Smiley naar Kopenhagen
Smiley van 22 System, een in het oog springende installatie van architect en ontwerper India Mahdavi, is in juni te zien in Denemarken. De kleurrijke herinterpretatie van Mahdavi’s iconische Oliver-fauteuil wordt gepresenteerd in de kunst- en designboekhandel Le Petit Voyeur.
lees verder
 
Dromenland groeit: nieuwe namen
lees verder
Elzerd fauteuil keert terug
De Elzerd fauteuil is terug van weggeweest. Gelderland brengt deze Nederlandse designklassieker uit 1956 opnieuw uit, met een subtiele update van ontwerper Roderick Vos.
lees verder
 
World of Interiors thema Imm 2026
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden