Eikelenboom ontvangt Maxima

Donderdag 27 april 2023

April stond voor Eikelenboom in het teken van Euroluce. Op de eigen stand, met merk Hollands Licht, mochten zij koningin Maxima ontvangen. De andere merken die het bedrijf vertegenwoordigt toonde vele noviteiten op de verlichtingsbeurs.
Eikelenboom ontvangt Maxima
Eikelenboom ontvangt Maxima Eikelenboom ontvangt Maxima Eikelenboom ontvangt Maxima Eikelenboom ontvangt Maxima

Hollands Licht presenteerde op de Euroluce bestaande (foto 2) en nieuwe collecties daarnaast werd het bedrijf vereert met een bezoek van Koningin Maxima (foto 1).

 

Het merk Lumina komt onder meer met Limbus Frosted (foto 3) een uitbreiding van de Limbus collectie, ontworpen door Emanuele Ricci. Luceplan introduceert een nieuwe versie van Illan lamp, ontworpen door Zsuzsanna Horvath (foto 4). Het bijzondere armatuur van multiplex is nu beschikbaar als wandmodel.

 

Met de Dots-collectie van Vibia, ontworpen door Martin Azua, is het mogelijk een sterrenstelsel te creëren op de muur met deze compacte gloeiende cirkelvormige lichtpunten. Met de toevoeging van de Outdoor editie (foto 5) heeft het merk er subtiele grondspots bij gekregen.



Links

www.eikelenboom.nl
www.luceplan.com
www.luceplan.com
www.lumina.it
www.hollandslicht.eu

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, project, hospitality, kantoor, werkplek, beurs, show, tentoonstelling, event, evenement, verlichting, licht, lamp, led, armatuur, design, #euroluce, #eikelenboom, #luceplan, #lumina, #hollandslicht

Gerelateerd nieuws
Beste scores in woonbranche
Auping, Ikea en Hornbach zijn de supersterren in een onderzoek binnen de woonbranche. Deze partijen hebben de beste positionering en scoren hoog op de waardestrategieën ‘beste proces’, ‘beste product’ en ‘beste service’.
lees verder
Plannen voor woningruil dit jaar?
[Sponsored artikel] - Wil je dit jaar graag op vakantie, maar heb je niet veel geld om een vakantie te betalen? Dan is een woningruil misschien interessant voor je.
lees verder
Groei detailhandel in juli
De Nederlandse detailhandel zet 5% meer om in juli, ook de winkels in woninginrichting laten een duidelijke groei zien.
lees verder
Onderzoek toekomst Home Fashion Group
Verschillende media melden dat er een onderzoek is gestart naar de toekomst van Leen Bakker en Kwantum.
lees verder
Interieurtrends persoonlijk thuis
[Sponsored artikel] - Bij de inrichting van je huis is het toevoegen van een persoonlijke touch belangrijk. Niet alleen door de juiste meubels of kleuren, maar ook door het creëren van een ruimte die jouw verhaal vertelt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden