Eigen merk By Fonq

Dinsdag 11 januari 2022

Op 11 januari 2022 lanceert online woonwinkel Fonq een eigen merk: By Fonq. Het eigen merk in modern living biedt een verfrissende collectie van kwalitatieve en toegankelijke woonproducten.
Eigen merk By Fonq
Eigen merk By Fonq Eigen merk By Fonq

Ruim een jaar lang is er achter de schermen gewerkt aan de ontwikkeling van By Fonq. De eerste items van de collectie zijn vanaf vandaag verkrijgbaar op de website.

 

Creative director Femke Verheuvel ontwikkelde samen met de private brands manager het eigen merk van Fonq. Verheuvel: 'We willen ons specialisme in wonen laten zien en onze klanten een groot en uniek assortiment bieden. Met ons eigen merk kunnen we exclusieve woonitems aanbieden die zowel kwalitatief als toegankelijk zijn en - uiteraard - helemaal volgens de laatste trends.'

 

Met de introductie van het eigen merk kan het bedrijf inspelen op de laatste interieurtrends en het ruime assortiment aan producten in Home & Living aanvullen met een eigen collectie. 'Ons doel is om hoogwaardige, trendy artikelen te bieden voor een toegankelijke prijs. Het nieuwe merk ademt onze identiteit: uniek, specialistisch en op de trend. De producten zijn gemaakt in samenwerking met kwalitatieve leveranciers die elk specialist zijn in hun eigen vak,' aldus Jeremiah Albinus, ceo van Fonq.

 

By Fonq is het eigen merk in modern living. Een verfrissende collectie van kwalitatieve en toegankelijke woonproducten die je trots maken op je interieur. De meubels en accessoires hebben naast een eigentijds design ook een on trend look én vinden in ieder huis, van modern tot eclectisch, hun plekje. De eerste items van de collectie zijn nu verkrijgbaar, in de loop van 2022 zal de By Fonq collectie verder worden uitgebreid.



Links

www.fonq.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, woninginrichter, retail, etail, winkel, online, meubelen, accessoires, decoratie, economie. meubel, meubelwinkel, e-commerce, internet, woonwinkel, online, webwinkel, webshop, marktplaats, platform, verkoop, #fonq, #byfonq

Gerelateerd nieuws
Groei maart 2026 omzet woninginrichting
De consumptie van Nederlandse huishoudens groeit met bijna 1% in maart 2026 ten opzichte van dezelfde maand het jaar ervoor, waarbij de consumptie van duurzame goederen sterker groeit.
lees verder
Dark introduceert Futako
Dark introduceert Futako, een nieuwe wandarmatuur met een dubbele glasvorm en warme lichtspreiding. De lamp is ontwikkeld voor onder meer hospitality- en residentiële interieurs.
lees verder
Koeka failliet
Over Koeka, een handelsfirma in knuffelzachte babyproducten uit Weesp, is begin deze week het faillissement uitgesproken. Het bedrijf leverde ledikantjes, reiswiegen, dekens en kleding voor baby's.
lees verder
 
Nieuwe naam Onderhoudnl
lees verder
Broos herstel woonbranche
Nederlanders geven minder uit aan woonartikelen. Woonwinkels kampen daardoor met dalende rendementen of gaan failliet en zijn zoekende naar nieuwe wegen om de omzet te verhogen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden