Egaline voor zandcement en anhydriet

Woensdag 17 april 2019

Forbo Eurocol introduceert een egaline voor zandcement én anhydriet: sneldrogend en krimparm 924 Europlan Hybrid.
Egaline voor zandcement en anhydriet

Er zijn egaliseermiddelen op de markt voor cementgebonden dekvloeren en andere voor (gipsgebonden) anhydrietvloeren. Beide typen afwerkvloeren worden op grote schaal toegepast. Zelfs beide in één project en dat is soms lastig door verschillende droogtijden en benodigde egalisatieproducten.

Dit laatste wordt opgelost met de 924 Europlan Hybrid van Forbo Eurocol. Het egaliseermiddel is volgens Eurocol snelafbindend en biedt de snelle droging (een laagdikte van 5 mm in zes uur) van een cementgebonden egalisatie en heeft de krimparme eigenschappen van een gipsgebonden egalisatie.

Het zogeheten ettringiet - volumevergroting bij vochtinwerking en verlies van hechtsterkte - krijgt met 924 Europlan Hybrid geen kans. De verwerker kan dus het gehele vloeroppervlak met één product egaliseren. Daarnaast heeft het een hoge druksterkte (40N/mm²) kan het worden gecombineerd met andere vloeren, zoals met andere Eurocol vloerafwerkingen Betondesign, Liquiddesign en Multiterrazzo.

Naast cementgebonden of anhydriet ondervloeren, is 924 Europlan Hybrid ook toepasbaar op gietasfalt (tot 5 mm laagdikte), magnesiet, houtgraniet, spaanplaat of bestaand tegelwerk.



Links

www.eurocol.com
eurocol.nl/924europlanhybrid

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, parket, hout, laminaat, stoffering, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, egalisatie, egaliseren, reparatie, mortel, gietvloer, betonlook, #europlan, #europlanhybrid, #forboeurocol, #betondesign, #liquiddesign, #multiterrazzo, #eurocol

Gerelateerd nieuws
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder
Goud duurzaamheidsbeleid Unilin
Unilin behaalt Ecovadis Gold voor duurzaamheidsbeleid, waardoor men behoort tot de best beoordeelde bedrijven voor deze medaille.
lees verder
Nieuws van Coretec
Coretec Floors zal in september acte de presence geven op het interieurvakevent Incoda (Interieur Collectie Dagen) met een preview van hun nieuwe chevron-formaat.
lees verder
Verhaal creatieve makers op Incoda
Unique Objects: het verhaal van creatieve makers komt tijdens het interieurevent Incoda in de Evenementenhal Gorinchem in september tot leven.
lees verder
Coretec hoofdsponsor BCO
Core­tec wordt nieu­we hoofd­spon­sor van basketbalvereniging BC Oostende, waardoor de merknaam ook in de naam van de club komt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden