Eerste solo H&M Home

Vrijdag 05 juni 2020

In een monumentaal pand Kalverstraat 122 is gisteren, donderdag 4 juni, de eerste stand-alone H&M Home geopend. Het is de tiende vestiging in Nederland waar een interieurcollectie wordt aangeboden.
Eerste solo H&M Home

‘Een dynamische en inspirerende shoppingomgeving voor interieur- en lifestyleproducten’, zo noemt de Zweedse kledingreus Hennes & Mauritz (H&M) dit eerste Nederlandse filiaal zonder kleding, maar dus puur als H&M Home.

 

In negen andere filialen (Breda, Eindhoven, Groningen, Hilversum, Rotterdam (2x), 's-Gravenhage, Tilburg en Utrecht) wordt H&M Home als shop-in-shop naast kleding gepresenteerd. In België zijn er in totaal negen (Antwerpen, Bergen, Brugge, Brussel (2x), Gent, Luik, Mechelen en Schelle). De H&M Home collectie was al online beschikbaar.

 

Naast meubels en woonaccessoires van H&M Home zijn er ook woon- en interieuritems van andere merken te vinden. H&M Home heeft een minimalistische stijl. Het assortiment varieert van beddengoed en servies tot textiel, meubels en lampen met een eigentijdse stijl. H&M staat erom bekend samenwerkingen aan te gaan met een bekende ontwerpers. Vorig jaar kondigde H&M Home voor het eerst een samenwerking aan, met de New Yorkse interieurstylist Jonathan Adler.

De interieurlijn van H&M werd in 2009 opgericht, en is ondertussen uitgegroeid tot een zelfstandig winkelconcept. Naast Amsterdam komt er ook een nieuwe winkel van het merk in Brussel en Zürich. Er bestonden al solo-winkels van H&M Home in Kopenhagen, Stockholm, Oslo, Hamburg, Londen en München.



Links

www.hm.com
www2.hm.com/nl_nl/index.html

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, meubel, woonartikel, woonaccessoire, verlichting, lamp, lampen, retail, winkel, shop, outlet, filiaal, keten, winkelketen, franchise, formule, woonwinkel, detailhandel, winkelformule, inkoop, inkoopvereniging, inkoopcombinatie, samenwerking, #hm, #hmhome

Gerelateerd nieuws
Nieuwe commisaris EK retail
Ondernemer Paul Berden van de bekende winkelketen Berden uit Venlo-Blerick treedt toe tot Raad van Commissarissen van EK Retail.
lees verder
Einde Nolte Germersheim
Het doek valt voor Nolte Möbel. Het bekende Duitse familiebedrijf sluit in juli 2025 definitief de deuren. De zoektocht naar een overnamekandidaat is mislukt, waardoor ook de laatste 230 werknemers hun baan verliezen.
lees verder
Ruim 3% groei detailhandel
De Nederlandse detailhandel heeft ruim 3% meer omgezet in maart, zo meldt het CBS. Meubels en woninginrichting daalden in omzet.
lees verder
 
Nieuwe directeur Kees Smit
lees verder
Casa failliet
Woonwinkelketen Casa is dinsdag officieel failliet verklaard. De Nederlandse winkels zijn woensdagochtend niet meer opengegaan. Een dramatische wending, maar geen onverwachte, sinds het faillissement van het Belgische moederbedrijf in maart.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden