Eerste Decorette experience center

Maandag 10 december 2018

Op maandag 3 december 2018 heeft Decorette zijn eerste experience center geopend in DWI, De Woonindustrie, in Nieuwegein.
Eerste Decorette experience center

In het vernieuwende experience center toont Decorette, een formule van DNG respectievelijk Euretco, alle innovatieve en technisch geavanceerde mogelijkheden. Decorette ondernemers kunnen de ruimte tevens gebruiken om consumenten optimaal te bedienen. 'Deze showroom moet de consument verassen, overspoelen met mogelijkheden en vooral inspireren,' zegt formulemanager Angela van Dongen.

De ruimte is ingedeeld in negen zones, waarin verschillende moodboards en kleurthema’s uitgewerkt zijn. Decorette stelt zich zich met deze showroom te onderscheiden in de Nederlandse woningtextielbranche, door consumenten een inspiratieruimte buiten de - zo verwoordt het persbericht - 'geijkte lokale' winkels te bieden.

De opkomst bij de opening van het experience center op 3 december was volgens Decorette groot en de ruimte werd door bezoekers omschreven als prettig, inspirerend en bijzonder. Decorette, opgericht in 1972, werkt samen met achttien verschillende leveranciers op het gebied van interieur, naast een uitgebreide private label collectie.

Op de komende 'gewone' Marketday-maandagen 24 en 31 december is DWI gesloten, de eerste MarketdayXL van 2019 is op 7 januari gepland. De Vakbeurs in het voorjaar wordt gehouden van 10-13 februari.

 



Links

www.decorette.nl
www.dewoonindustrie.nl
www.dgnretail.nl
www.euretco.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, meubel, verlichting, licht, decoratie accessoire, home & living, slapen, slaap, slapen, slaapkamer, dekbed, deken, bedtextiel, bedmode, overtrek, bed, boxspring, beurs, trade mart, inkoopcentrum, marketday, show, showroom, vakhandel, #woonindustrie, #dewoonindustrie, #dwi, #decorette, #euretco

Gerelateerd nieuws
Regendouche kiezen
[Sponsored artikel] - Een regendouche kiezen die past bij jouw badkamer en ritme? Een regendouche is meer dan een luxe douchekop en vaak het eerste waar je oog op valt in een moderne badkamer.
lees verder
Innovatie centraal op beurzen
Techtextil en Texprocess 2026: innovatie, AI en onderzoek versnellen textiel- en interieurtoepassingen
lees verder
Maxima bezoekt meubelmaker Vepa
Koningin Máxima bracht op 1 april een werkbezoek aan Vepa in Hoogeveen. Het bezoek vond plaats binnen het programma van Circulair Groningen Drenthe, waarin bedrijven werken aan een circulaire economie.
lees verder
HMC studenten presenteren in Milaan
Net afgestudeerde ontwerpers van Hout- en Meubileringscollege presenteren hun meesterwerken op de Salone del Mobile in Milaan.
lees verder
 
Hometex niet in winter
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden