Eerste Decorette experience center

Maandag 10 december 2018

Op maandag 3 december 2018 heeft Decorette zijn eerste experience center geopend in DWI, De Woonindustrie, in Nieuwegein.
Eerste Decorette experience center

In het vernieuwende experience center toont Decorette, een formule van DNG respectievelijk Euretco, alle innovatieve en technisch geavanceerde mogelijkheden. Decorette ondernemers kunnen de ruimte tevens gebruiken om consumenten optimaal te bedienen. 'Deze showroom moet de consument verassen, overspoelen met mogelijkheden en vooral inspireren,' zegt formulemanager Angela van Dongen.

De ruimte is ingedeeld in negen zones, waarin verschillende moodboards en kleurthema’s uitgewerkt zijn. Decorette stelt zich zich met deze showroom te onderscheiden in de Nederlandse woningtextielbranche, door consumenten een inspiratieruimte buiten de - zo verwoordt het persbericht - 'geijkte lokale' winkels te bieden.

De opkomst bij de opening van het experience center op 3 december was volgens Decorette groot en de ruimte werd door bezoekers omschreven als prettig, inspirerend en bijzonder. Decorette, opgericht in 1972, werkt samen met achttien verschillende leveranciers op het gebied van interieur, naast een uitgebreide private label collectie.

Op de komende 'gewone' Marketday-maandagen 24 en 31 december is DWI gesloten, de eerste MarketdayXL van 2019 is op 7 januari gepland. De Vakbeurs in het voorjaar wordt gehouden van 10-13 februari.

 



Links

www.decorette.nl
www.dewoonindustrie.nl
www.dgnretail.nl
www.euretco.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, meubel, verlichting, licht, decoratie accessoire, home & living, slapen, slaap, slapen, slaapkamer, dekbed, deken, bedtextiel, bedmode, overtrek, bed, boxspring, beurs, trade mart, inkoopcentrum, marketday, show, showroom, vakhandel, #woonindustrie, #dewoonindustrie, #dwi, #decorette, #euretco

Gerelateerd nieuws
Springers Wonen failliet
De high-end interieurwinkel Springers Wonen is eergisteren helaas failliet verklaard. De zaak was gevestigd in het Maliekwartier op de Eerste Korte Baanstraat 7 in Utrecht Oost.
lees verder
Nieuw merk contactlijmen
Heditex - groothandel voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel - introduceert Gekko, een nieuw assortiment contactlijmen met veel voordelen.
lees verder
 
Nieuwe lifestyle beurs Zuid Amerika
lees verder
Belgische winkels Leen Bakker dicht
Het einde van Leen Bakker in België is nu definitief door het verwachte faillissement. Dat zorgt voor winkelleegstand van 29 panden.
lees verder
Platform vloer & interieurafwerking
Van 19-22 januari 2026 Domotex Hannover: de vakbeurs voor vloerbedekking én interieurafwerking presenteert zich met een vernieuwd concept, een bredere focus én nieuwe beursthema's. Van vloeren tot wanden, plafonds en buitenruimtes.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden