Een heerlijk of brutaal huis?

Donderdag 08 juni 2017

Er zijn recent twee nieuwe boeken over interieurarchitectuur verschenen: 'Brut - Ruwe interieurs & ruige makers' en 'Hoe krijg ik een heerlijk huis'.
Een heerlijk of brutaal huis?
Een heerlijk of brutaal huis?

Het eerste boek 'Brut' is van Irene Schampaert & Iris De Feijter en uitgegeven door Terra Lannoo. Sfeervol brutalisme is de nieuwste interieurtrend met spierballen: industrieel, ambachtelijk en ruw. Brut toont zeventien ongepolijste, stoere huizen en de passie van hun makers voor ruwe materialen; blote bakstenen, roestig metaal, verweerd pleisterwerk, wrakhout en beton. De imperfecte maar uiterst esthetische interieurs zijn sfeervol en warm. Ontdek het verhaal van de ambachtslieden en architecten.

EAN 9789401442671| 312 pagina's | € 39,99

In het boek 'Hoe krijg ik een heerlijk huis', geschreven door interieurarchitect Doret Schulkes (foto 2), staan veel tips die direct toepasbaar zijn om van je huis een prettig huis te maken. "Interieurarchitectuur gaat niet in de eerste plaats over geld en spullen maar over kijken en Doret legt dat uit.", aldus Joke van Hengstum, oud voorzitter van de European Council of Interior Architects.

Doret Schulkes: “Iedereen kan in een huis wonen dat bijdraagt aan zijn geluk. Als iedereen in zo’n heerlijk huis zou wonen, zou de samenleving er veel beter uitzien. Het is mijn missie een heerlijk huis voor iedereen bereikbaar te maken. Daarom heb ik dit boek geschreven.” Een proefhoofdstuk is gratis te downloaden op www.eenheerlijkhuis.nl. Het is hier te bestellen.

EAN 9789090303376 | 176 pagina's | € 24,95

 



Links

www.bni.nl
www.doretschulkes.nl
www.terralannoo.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, project, kantoor, hospitality, facilitair, gebouw, beheer, boek, architectuur, stijl, design, ontwerp, #bni, #doretschulkes, #terralannoo

Gerelateerd nieuws
 
Kantoorgebouw van het jaar
lees verder
Heimtextil als hulpmiddel
Voor interieurontwerpers biedt de Heimtextil in 2026 een indeling gebaseerd op het type product dat wordt aangeboden, om nog betere vergelijkingen te maken.
lees verder
 
In memoriam Trea Steyvers
lees verder
Nederlandse inflatie daalt langzaam
De inflatie in Nederland is in oktober uitgekomen op 3,1%, een verdere daling ten opzichte van september. Toch blijft de inflatie in Nederland relatief hoog.
lees verder
Sterke 2025-editie Meubelbeurs
Meubelbeurs Brussel - van 2-5 november gehouden in Brussels Expo - was volgens velen een zeer geslaagde editie. De sfeer was opvallend positief, met veel waardering voor de kwaliteit van het aanbod en de professionele uitstraling van de stands.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden