Edwin Smit overleden

Maandag 06 september 2021

Afgelopen zaterdag is Edwin Smit, partner bij Spadon Agenturen, op 54-jarige leeftijd overleden.
Edwin Smit overleden

Edwin Smit, die al vijftien jaar bij Spadon actief was, is door een noodlottig ongeval om het leven gekomen. Hij bestuurde Spadon samen met Maurizio Spadon.

Volgens het tegelbedrijf uit Hoofddorp was Edwin was een onmisbare, stuwende kracht binnen Spadon: 'Hij was een mensen-mens die door zijn toewijding en service zorgde dat elke relatie de aandacht kreeg die hij of zij verdient. We gaan zijn positiviteit, zijn grappen en gezelligheid enorm missen.'

Onze gedachten gaan uit naar zijn partner Karianne en familie en vrienden.

Spadon Tegelprojecten is een agentschap voor Italiaanse keramische tegels, platen, composiet en mozaïek voor projecten en b2b. Het bedrijf is in 2015 voor keramisch parket een samenwerking aangegaan met Headlam. Later, in 2017, verraste het bedrijf met de introductie van het betonnen behang Kaza Concrete.



Links

www.headlam.nl
www.kazaconcrete.com
www.spadon.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, deurmat, vloer, floor, flooring, bedekking, vloerbedekking, stoffering, stofferen, tapijt, karpet, kleed, stroken, laminaat, vinyl, pvc, lvt, plank, strook, grossier, groothandel, leverancier, pensioen, personalia, overleden, overlijden, gestorven, dood, afscheid, persoonlijkheid, in memoriam, #spadon, #kazaconcrete, #headlam, #overleden, #edwinsmit

Gerelateerd nieuws
Wood Loop stopt
De organisatie achter Wood Loop stelt dat Nederland nog niet klaar is voor een ketenaanpak, zoals die is ontwikkeld.
lees verder
 
Sail - akoestiek en indeling
lees verder
Drukke eerste dag Design District
Eerste indrukken van Design District 2026: inspiratie, tactiliteit en de toekomst van interieurdesign.
lees verder
Muurschimmel aanpakken
[Sponsored artikel] - Schimmel op de muur: waarom duikt deze ineens op en waarom is het vaak geen 'schoonmaakprobleem'? En hoe kan je het herkennen, veilig aanpakken en slim voorkomen?
lees verder
 
De Kock toont collectie in Mas
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden