Easy & Safe 2023-collectie

Donderdag 12 januari 2023

Kobefab breidt de schitterende Kobe Easy & Safe meubelstoffenserie uit. De stoffen uit deze collectie zijn vlekvrij en FR (Fire Resistant), vlamvertragend.
Easy & Safe 2023-collectie
Easy & Safe 2023-collectie Easy & Safe 2023-collectie Easy & Safe 2023-collectie Easy & Safe 2023-collectie Easy & Safe 2023-collectie

Foto 1 en 2: Axium FR - Foto 3: Akila FR - Foto 4 en 5: Cenia FR

 


De vlekvrije en vlamvertragende stoffen uit de Easy & Safe collecties van Kobe zijn hard op weg om de 'Go To' artikelen in het meubelstof assortiment voor de interieurprofessionals te worden. De meeste vlekken op deze stoffen zijn volgens Kobefab eenvoudig te reinigen met het gebruik van alleen water.

 

Dit jaar wordt de collectie uitgebreid met meer trendy stoffen in een breed scala aan kleuren. Een 100% gerecyclede multi-color bouclé en een zachte wollige uni, tweekleurige uni velours en een chenille met een geometrisch dessin. Deze nieuwe toevoegingen hebben allen een vlekvrije behandeling ondergaan en liggen op voorraad met een FR back-coat. De aaibare stoffen zijn verbazingwekkend zacht, hebben een natuurlijke touch en zijn zeer sterk.

 

Allen verkrijgbaar in kleuren volgens de nieuwste trends bij Kobefab in Valkenswaard.



Links

www.kobe.eu
www.kobe.eu/collecties/easy-safe

Tags

nieuws, interieur, stoffen, gordijnen, meubelstoffen, transparanten, daglicht, transfusie, privacy, verduistering, stijl, trendy, stabliteit, maatvastheid, confectioneren, draperen, nieuw, collectie, projecten, commercie, interiorfabrics, fire resistant, brandwerend, vlam vertragend, vlamvertragend, vlekvrij, vlekwerend, #frcollectie, #kobe, #kobefab, #easyandsafe, #fireresistant

Gerelateerd nieuws
CAO akkoord MITT
Vakbond FNV heeft met MITT een akkoord bereikt over een CAO voor mode-, interieur-, tapijt- en textielindustrie: ‘Iedereen gaat erop vooruit’
lees verder
Speelse Interieurprofessionaldag
Op maandag 17 november vindt in Nieuwegein opnieuw de Interieurprofessionaldag plaats. Deze editie staat in het teken van spel, experiment en creativiteit. Onder het motto Let’s Play wordt het programma speelser en verrassender dan voorgaande jaren.
lees verder
Opening Tica projects Venlo
Een nieuwe inkooplocatie van Tica op de plek van de voormalige bloemenveiling in Venlo moet interieur, hospitality en beleving van volgend jaar gaan samen brengen.
lees verder
Programma Idd Cologne
Van 26 tot en met 29 oktober presenteren ongeveer honderd merken hun collecties en producten tijdens Idd Cologne. Deze inspiratie is verspreid over vijftien locaties in de stad. Daarnaast is er een aanvullend programma voor interieurprofessionals.
lees verder
Awards Texprocess & Techtextil 2026
Bedrijven kunnen innovaties en technologische ontwikkelingen insturen voor de innovation awards op de Techtextil en Texprocess beurzen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden