Dutch Originals gaat door

Zaterdag 21 september 2024

Na het onverwachte overlijden van directeur en eigenaar Bert Sanderse op 20 augustus meldt het merk Dutch Orginals dat de werkzaamheden voortgezet worden, met hetzelfde team en onder leiding van een interim-manager.
Dutch Originals gaat door

Bert Sanderse, de directeur en eigenaar van Dutch Originals, overleed onverwachts op 20 augustus 2024, op 49-jarige leeftijd. Sanderse was een bekend figuur in de Nederlandse meubelindustrie, bekend om zijn werk bij Dutch Originals, een merk dat zich richt op het ontwerpen en produceren van hoogwaardige meubel- en verlichtingsproducten. Zijn overlijden kwam als een schok voor velen in de branche, bovenal natuurlijk voor zijn nabestaanden en collega's.

 

Ondanks zijn verlies is besloten om Dutch Originals voort te zetten. In overleg met de familie en het bedrijf is Gerard van den Heuvel aangesteld als interim-manager om het bedrijf te leiden, terwijl het bestaande team intact blijft. De beslissing om een interim-manager aan te stellen werd genomen in overleg met de familie en het bedrijf, met als doel de continuïteit van het bedrijf te waarborgen.



Links

www.dutchoriginals.com

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, stoel, fauteuil, tafel, bank, overlijden, personalia, #dutchoriginals

Gerelateerd nieuws
 
Nieuwe director Deli Home
lees verder
Overname Kwantum en Leenbakker
De Duitse Investeringsmaatschappij Orlando Capital V wil de woonwinkelketens Kwantum en Leen Bakker overnemen.
lees verder
Nieuwe showroom Mecam Group
De Mecam Group heeft in Beusichem een vernieuwde showroom geopend, waar het Belgische meubelbedrijf zich nadrukkelijk richt op de Nederlandse markt. Hier krijgen vooral de merken Neo-Style en Ligna een prominente plek.
lees verder
Nieuw directieteam EK Retail
Retailserviceorganisatie EK Retail kondigt een nieuwe structuur van het directieteam aan, met onder andere de benoeming van Frank Duijst tot ceo.
lees verder
Laatste hoofdstuk Showup
Design- en lifestylebeurs Showup heeft zijn laatste onafhankelijke editie afgerond. Organisatoren Maya Kol en Daan van Trigt laten weten dat deze editie voelt als 'het laatste hoofdstuk' en het einde van een tijdperk.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden