Drie weken tot Showup

Maandag 09 januari 2023

Nog ruim drie weken en dan is het op 29 en 30 januari weer tijd voor Showup. Het belooft volgens de organisatie weer een mooie editie te worden.
Drie weken tot Showup
Drie weken tot Showup Drie weken tot Showup Drie weken tot Showup

Ditmaal zijn op Showup weer tal van nieuwe merken en altijd nieuwe producten te ontdekken. Het Listenup lezingenprogramma staat nu ook online. In 45 minuten krijgen de bezoekers een boost met inspirerende insights en verassende visuals.

 

Op Showup staan tal uitgevers van onder andere kookboeken, kinderboeken, reisboeken, non-fictie en koffietafelboeken. Daar horen ook aanverwante items bij. Niet alleen interessant voor boekwinkels, maar voor alle retailers en webshops die hun aanbod wat willen verbreden. Een boek op een unieke manier tentoonstellen kan met de boekenstandaard Animeaux (foto 1). Bijvoorbeeld Cabin Fever, een koffietafelboek vol betoverende en afgelegen hutten en toevluchtsoorden. Door Kosmos Uitgevers via VBK media.

 

Voor leuke kleine woonaccessoires en cadeautje kunnen bezoekers bij Kikkerland terecht. Bijvoorbeeld voor deze spaarpot, zodat geld voor één keer wel aan/in de boom groeit (foto 2). P-Dit gelooft dat kunst de basis van het leven is. Het bedrijf maakt vazen van keramiek, zoals de palmvaas (foto 3).



Links

www.showup.nl
www.animeaux.nl
www.kosmosuitgevers.nl
www.kikkerlandwholesale.com
www.p-dit.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, interieurbeurs, woonaccessoire, behang, wandbekleding, bedtextiel, overtrek, mand, lifestyle-product, tas, mandencollectie, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kado, servies, keramiek, meubel, kleinmeubel, bijzet, verlichting, licht, verlichting, sierkussen, kussen, textiel, woon, woontextiel, woningtextiel, upcylce, recycle, duurzaam, duurzaamheid, kinderkamer, jeugdkamer, #burojantrendman, #Growup, #Listenup, #Showup, #Startup

Gerelateerd nieuws
Samenwerking Serax en Piet Moodshop
Het Belgische designmerk Serax en de Gentse conceptstore Piet Moodshop hebben de handen ineen geslagen. Zij introduceren een samenwerking die de zichtbaarheid én het voortbestaan van lokale winkels moet ondersteunen.
lees verder
 
Trenddag: elke kamer een woonkamer
lees verder
Uitbreiding de Binnenhuisadviseurs
Smit Wonen in Sfeer, specialist in woontextiel uit Leiden, sluit zich aan bij het collectief van De Binnenhuisadviseurs.
lees verder
Michael naar Woonspecialist
Bij De Woonspecialist, een winkelformule van franchise-organisatie Comafin uit Goor, is een ervaren en bekende, nieuwe formule manager aan de slag gegaan.
lees verder
Jysk heropent drie winkels
Jysk blijft maar bezig met openen: de meubelketen lukte het om in één week tijd nog eens drie compleet vernieuwde winkels in Nederland op te leveren.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden