Doorstart Van de Heg

Donderdag 31 mei 2018

Goed nieuws! Verlichtingsindustrie G. van de Heg bv uit Barneveld maakt waarschijnlijk begin juni een doorstart.
Doorstart Van de Heg

Van de Heg bv was begin deze maand failliet gegaan. Hiervoor zijn volgens het Van de Heg-team diverse oorzaken te benoemen, zoals aanzienlijke investeringen in werkkapitaal en dienstverleningsconcepten, hoge kosten voor groei in deelgebieden van onze markt en een aantal specifieke bijzondere omstandigheden.

De afgelopen weken is gezocht naar een zo positief mogelijke toekomstige oplossing voor alle belanghebbenden: afnemers, leveranciers en medewerkers. Met de curator is overeenstemming bereikt over een doorstart van de organisatie onder een andere naam (VH Lighting), die naar verwachting vanaf 8 juni operationeel wordt.

Er moeten nog wel een aantal belangrijke punten op korte termijn te worden opgelost,
maar daar heeft men alle vertrouwen in. Medio volgende week volgt hierover nader bericht.

 



Links

www.vandeheg.nl
www.certusadvocaten.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, verlichting, licht, lamp, armatuur, overname, fusie, bedrijfsovername, management, buy-out, buy-in, marktlink, failliet, bankroet, sanering, herstructurering, faling, boeken neerleggen, insolventie, doorstart, overname, koop, merger, acquisition, fusie, samen, samenwerking, #vandeheg, #certusadvocaten

Gerelateerd nieuws
 
In op beurs Rotterdam
lees verder
Tips voor minder tijd voor onderhoud
[Sponsored artikel] - Het is fijn om in een huis te wonen dat schoon en opgeruimd is. Toch kan onderhoud in huis een hoop tijd kosten. Maar er zijn manieren om het onderhoud te beperken en je huis toch schoon te houden.
lees verder
Dark introduceert Futako
Dark introduceert Futako, een nieuwe wandarmatuur met een dubbele glasvorm en warme lichtspreiding. De lamp is ontwikkeld voor onder meer hospitality- en residentiële interieurs.
lees verder
Broos herstel woonbranche
Nederlanders geven minder uit aan woonartikelen. Woonwinkels kampen daardoor met dalende rendementen of gaan failliet en zijn zoekende naar nieuwe wegen om de omzet te verhogen.
lees verder
Salone 2026 groeit, discussie ook
Salone del Mobile trok dit jaar 316.342 bezoekers uit 167 landen, met 68 procent internationale vakbezoekers en meer dan 1.900 exposanten. De beurs bevestigde opnieuw haar internationale bereik, ondanks een onrustige markt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden