Dome Deco B2B-platform

Maandag 23 november 2020

Eurofashion Homeconcepts lanceert een gloednieuw B2B-platform voor haar Dôme Deco-concept, dat een digitale oplossing moet bieden voor de huidige uitdagingen in de markt.
Dome Deco B2B-platform
Dome Deco B2B-platform Dome Deco B2B-platform

In het voorjaar nam Eurofashion Homeconcepts met haar label Dôme Deco al het initiatief om een volledige virtuele versie te creëren van de 1.000 m² grote showroom gelegen in Dilsen-Stokkem. Hier bleef het echter niet bij. Dôme Deco trok het digitale verhaal verder door naar de creatie van een gloednieuw platform waarin het volledige productaanbod vervat zit. De leverancier verwerkt hierin de exacte beschikbaarheid de producten en een lijst van productspecificaties. Partners kunnen hierin offertes opmaken, ook voor hun eindklant.

 

Het nieuwe platform is dus meer dan een webshop. Wie geregistreerd is krijgt toegang tot allerlei nuttige downloads die kunnen helpen bij het inrichten van projecten. Hiermee wil Dôme Deco inspelen op de behoeften van de architect, projectinvesteerder en retailer. Zo ontstond een 3D-bibliotheek met 3D-beelden die architecten direct kunnen gaan implementeren in renders. Ook zijn alle productfoto’s direct te downloaden. Voor inspiratie is er het Lookbook met settingfoto’s. Dôme Deco biedt ook financieel voordeel, namelijk drie procent korting bij het gebruik van de directe betaalmodule. Registreren voor het platform kan hier.

 

Dôme Deco heeft sinds september 2019 een showroom in DWI (De Woonindustrie) in Nieuwegein.



Links

www.dewoonindustrie.nl
www.domedeco.com
www.eurofashion.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, detail, retail, shop, outlet, woninginrichting, online, webshop, internet, meubel, woonkamer, bank, meubelen, accessoires, decoratie, verlichting, lamp, armatuur, keten, filiaal, concept store, thomas schuchard, #domedeco

Gerelateerd nieuws
Henk introduceert chroom
Het Nederlandse meubelmerk Henk breidt zijn collectie uit met chromen afwerkingen. De nieuwe Arc tafel en de bestaande Unfold eetkamerstoel krijgen beide een uitvoering met een glanzend onderstel.
lees verder
Nieuw woonmerk Maison T
De familie Teunissen, bekend van Rivièra Maison, keert terug in woonbranche met de introductie van het woonmerk Maison T.
lees verder
 
Object 2027 in vernieuwd C93
lees verder
 
Textielketen samen op beurzen
lees verder
NIeuwe kleuren in coating
Beal breidt haar Mortex-coatingassortiment uit met nieuwe kleuren en éénlaagse coating, met de uitstraling van natuurlijke materialen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden