Doe-het-zelf lamp van LZF

Maandag 10 augustus 2020

De nieuwste lamp van Spaanse verlichtingsfabrikant LZF is Maruja, een hanglamp die de gebruiker zelf monteert.
Doe-het-zelf lamp van LZF
Doe-het-zelf lamp van LZF Doe-het-zelf lamp van LZF

Maruja van LZF is ontworpen door de Gazpacho Studio. Het woord Maruja betekent zowel vrouwelijkheid en kracht. Het is volgens de fabrikant een fantasierijke, eigentijdse en decoratieve hanglamp. Gazpacho Studio wil erkenning krijgen voor traditionele Spaanse producten en lokale productie. 

 

De doe-het-zelf Maruja lamp wordt als bouwpakket verpakt, dit draagt bij aan de duurzaamheid van het ontwerp. In dit pakket zitten: houtfineerstrips, in verschillende maten, een rond frame en pinnen. De lamp is eenvoudig te monteren, zonder dat gereedschappen of lijmen nodig zijn. Met behulp van een pin wordt elke houten strook op het circulaire frame geplaatst. Daarna hoeft alleen een gloeilamp in gedraaid worden om de handgemaakte lamp te voltooien.

 

Het klassieke kroonluchterachtige silhouet van Maruja doet denken aan die in het Spaans paleizen van weleer. De houtfineerstroken hangen en bewegen vrij - gerimpeld door een zeebries. Wanneer de lamp aanstaat wordt de houtnerf van elke strip geaccentueerd.

 

LZF wordt in de Benelux vertegenwoordigd door Illum.



Links

www.illum.nl
www.lzf-lamps.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ontwerp, design, ontwerp, lamp, hanglamp, licht, led, vloerlamp, verlichting, spot, dim, halogeen, led, armatuur, design, #lzflamps, #illum, #illumkunstlicht, #luziferlamps

Gerelateerd nieuws
 
Lichtwoche biedt houvast
lees verder
Dynamiek in Eindhoven
Afgelopen week is het event Design Destination 2026 gehouden. Deze beurs in Eindhoven beoogt ontmoeting en vernieuwing te stimuleren en te presenteren.
lees verder
Groeikansen voor woonbranche
ING verwacht een positieve omzetontwikkeling in de Nederlandse woonbranche voor 2026, onder andere door de groei van de huizenverkoop dit jaar.
lees verder
Nieuwe eigenaren Riverdale
De oprichters van huidverzorgingsmerk Naďf nemen het merk en de leiding bij het woonmerk Riverdale over.
lees verder
Gira nieuws Light+Building
Tijdens Light+Building 2026, van 20-25 maart, presenteert Gira verschillende nieuwe producten en systeemoplossingen op het gebied van deurcommunicatie, schakelmateriaal en smart home.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden