Doe-het-zelf lamp van LZF

Maandag 10 augustus 2020

De nieuwste lamp van Spaanse verlichtingsfabrikant LZF is Maruja, een hanglamp die de gebruiker zelf monteert.
Doe-het-zelf lamp van LZF
Doe-het-zelf lamp van LZF Doe-het-zelf lamp van LZF

Maruja van LZF is ontworpen door de Gazpacho Studio. Het woord Maruja betekent zowel vrouwelijkheid en kracht. Het is volgens de fabrikant een fantasierijke, eigentijdse en decoratieve hanglamp. Gazpacho Studio wil erkenning krijgen voor traditionele Spaanse producten en lokale productie. 

 

De doe-het-zelf Maruja lamp wordt als bouwpakket verpakt, dit draagt bij aan de duurzaamheid van het ontwerp. In dit pakket zitten: houtfineerstrips, in verschillende maten, een rond frame en pinnen. De lamp is eenvoudig te monteren, zonder dat gereedschappen of lijmen nodig zijn. Met behulp van een pin wordt elke houten strook op het circulaire frame geplaatst. Daarna hoeft alleen een gloeilamp in gedraaid worden om de handgemaakte lamp te voltooien.

 

Het klassieke kroonluchterachtige silhouet van Maruja doet denken aan die in het Spaans paleizen van weleer. De houtfineerstroken hangen en bewegen vrij - gerimpeld door een zeebries. Wanneer de lamp aanstaat wordt de houtnerf van elke strip geaccentueerd.

 

LZF wordt in de Benelux vertegenwoordigd door Illum.



Links

www.illum.nl
www.lzf-lamps.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ontwerp, design, ontwerp, lamp, hanglamp, licht, led, vloerlamp, verlichting, spot, dim, halogeen, led, armatuur, design, #lzflamps, #illum, #illumkunstlicht, #luziferlamps

Gerelateerd nieuws
Fonq en Naduvi verkocht
De curatoren van woonwebwinkel Fonq hebben de handelsnamen Fonq en Naduvi verkocht. Dat melden verschillende media op basis van informatie uit het faillissementsdossier.
lees verder
Ikea schrapt banen
Inter Ikea, de rechtenhouder en franchisegever van de bekende Zweedse woonwinkelketen, gaat in de kosten snijden om prijzen te verlagen, nu het consumentenvertrouwen verder afneemt.
lees verder
Overnamebod voor Kortrijk Xpo
Kortrijk Xpo/Xpo Group, het bedrijf achter de beurslocatie in Kortijk en organisators van diverse beurzen, komt na openbaar bod van Easyfairs zo goed als zeker in nieuwe handen terecht
lees verder
 
In op beurs Rotterdam
lees verder
Tips voor minder tijd voor onderhoud
[Sponsored artikel] - Het is fijn om in een huis te wonen dat schoon en opgeruimd is. Toch kan onderhoud in huis een hoop tijd kosten. Maar er zijn manieren om het onderhoud te beperken en je huis toch schoon te houden.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden