DMG verder met Woonprofessionals?

Maandag 10 augustus 2015

DMG (Detail Management Groep) en WADW (Werk aan de Winkel) onderzoeken de mogelijkheden voor verregaande samenwerking.
DMG verder met Woonprofessionals?

DMG exploiteert al 40 jaar in de Benelux de formules Deco Home en Verf & Wand, WADW de woningtextielformule Woonprofessionals. Volgens Erwin van de Belt van WADW is het steeds moeilijker om detailhandel te voeren en is steeds bredere en intensievere ondersteuning van de organisatie nodig. Dat lijkt de organisatie met in totaal 26 winkels niet zelfstandig in voldoende mate meer te kunnen leveren aan haar leden.

Samen met DMG zou dat wel moeten lukken. Frank van der Linden van DMG ziet in de Woonprofessionals een complementaire formule, die past naast de huidige twee van DMG. Bovendien zou de eventuele samenwerking er voor zorgen dat DMG het dalende aantal outlets kan stoppen. Op dit moment staat de teller op 170 (in februari van dit jaar was dit nog bijna 180), terwijl dat in het verleden ruim meer dan 200 is geweest.

DMG en WADW willen hun leden niet laten concurreren op prijs of het geven van korting, maar juist door de klant te verrassen met kwaliteitsoplossingen voor een redelijke prijs. Door het bieden van echte meerwaarde, op lokale en ambachtelijke wijze. De ontwikkeling van nieuwe dienstverlening en technologieën is daarbij een must om het maximale uit de winkels te halen. Om hierin blijvend te kunnen investeren is een toegenomen schaalgrootte en kostenspreiding is dus niet alleen welkom, maar ook noodzaak.

 



Links

www.decohome.nl
www.detailmanagementgroep.nl
www.dimago.nl
www.dmg-bv.nl
www.verfenwand.nl
www.werkaandewinkel.nl
www.woonprofessionals.nl

Tags

Nieuws, inrichting, interieur, wonen, woning, formule, winkel, retail, shop, outlet, samenwerking, samen, combinatie, inkoop, organisatie, woon, woontextiel, woningtextiel, textiel, verf, wand, behang, deco, decoratie, wadw, deco home, verf & wand, woonprofessional, dmg

Gerelateerd nieuws
Meubelbeurs 2025: klaar voor groei
De Meubelbeurs Brussel 2025 krijgt vorm en zet grote stappen vooruit. De hallen zijn voor meer dan 90% gevuld, met een aanbod dat sterker en veelzijdiger is dan ooit.
lees verder
Vloerkleden inspireren handdoeken
Suite702 introduceert de handdoekencollectie Blend met ontwerper Lex Pott, die geïnspireerd is op zijn eerdere karpettencollectie voor het bedrijf.
lees verder
 
Hele brede en lange PVC vloer
lees verder
 
Spoga+Gafa 2025 weg naar toekomst
lees verder
Waarom Trendz Najaar 2025 bezoeken?
[Sponsored artikel] - We geven je graag drie redenen waarom je het inkoop- en inspiratiemoment van Trendz 2025 eind augustus in Gorinchem niet wilt missen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden