Dit was Interieur Kortrijk

Dinsdag 23 oktober 2018

De Internationale biënnale Interieur Kortrijk is na vijf dagen reeds ten einde gekomen. Zelf was er geen tijd om langs te gaan, maar hierbij een kleine impressie die de organisatie toestuurde.
Dit was Interieur Kortrijk
Dit was Interieur Kortrijk Dit was Interieur Kortrijk Dit was Interieur Kortrijk Dit was Interieur Kortrijk

Foto's: 1. Presentatie tienjarige gietvloer-leverancier LiquidFloors. - Awards voor: 2. Paradosso van Pierre Emmanuel Vandeputte. - 3. Dorval van SCMP. - 4. Aera 2 van Lisa Stolz. - 5. Verkozen tot Designer van het jaar: Frederik Delbart.

Volgens organisator Stichting Interieur kwamen er 51.000 bezoekers naar deze 26ste biënnale Interieur die in 2018 vijf dagen duurde, waar de vorige in 2016 nog tien dagen besloeg. Gisteren, maandag 22 oktober, was dus alweer de laatste dag.

Het gecombineerde festival in de stad, Interieur City Festival, loopt nog wel twee weekenden (vrijdag, zaterdag en zondag van 12-18 uur) door tot zondag 4 november. Op die datum start ook de internationale Meubelbeurs Brussel.

 



Links

www.frederikdelbart.be
www.interieur.be
www.liquidfloors.be
www.meubelbeurs.be

Tags

Nieuws, wonen, interieur, inrichting, meubel, textiel, licht, verlichting, stof, vloer, design, designbeurs, directie, directeur, personalia, interieur kortrijk, biënnale, stichting, ontwerp, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, #biennaleinterieur, #interieurkortrijk, #biennaleinterieurkortrijk, #liquidfloors, #meubelbeursbrussel, #pierreemmanuelvandeputte, #scmp, #lisastolz, #frederikdelbart, #interieurcityfestival

Gerelateerd nieuws
Imm voor 70 procent vol
Met nog een half jaar te gaan tot Imm Cologne 2026 van start gaat is circa 70% van de beursvloer volgens Koelnmesse gereserveerd. Van 20-23 januari 2026 is het event weer het internationale startpunt van het interieurjaar.
lees verder
 
Nieuwe winkel Antwerpen
lees verder
Collett & Victor afgebrand
Een felle brand heeft dinsdag15 juli het hoofdkantoor van zitmeubelfabrikant Collett & Victor in Emelgem volledig in de as gelegd. De rookpluim was tot kilometers ver te zien en bij de brand is asbest vrijgekomen.
lees verder
Idd Cologne kiest voor de stad
De beursvloer verdwijnt. In plaats daarvan: de stad. Met deze strategische koerswijziging maakt Idd Cologne 2025 een opvallend statement. Van 26-29 oktober verandert Keulen in een podium voor high-end interieurdesign. Niet in beurshallen, maar midden in de stad.
lees verder
 
Showup 25: kleur en karakter
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden