Disney & Velux Droomcollectie

Donderdag 04 september 2014

Uit 280 inzendingen voor de Velux Droomkameractie deze zomer is een winnaar gekozen. Kinderen mochten met herkenbare Disney personages hun eigen droomkamer ontwerpen. Dat leidde onder andere tot een luchtballon slaapkamer ...
Disney & Velux Droomcollectie
Disney & Velux Droomcollectie Disney & Velux Droomcollectie

'De actie was een groot succes', vertelt Claudia van Veenendaal - Bleij, Manager PR bij Velux. Veel kinderen hebben samen met hun ouders hun Disney-inspiratie losgelaten op een tekening, knutselwerk of foto van hun droomkamer en deze ingestuurd voor de Velux Droomkameractie. De winnares is de 8-jarige Maylin uit Oud-Beijerland. Haar luchtballon kamer wordt deze maand verwezenlijkt. 

 

Disney-ontwerp

De verduisterende Disney & Velux Droomcollectie varieert van Winnie de Poeh en Bambi voor de allerkleinsten, Disney’s klassiekers Minnie en Mickey Mouse, de Disney Princess voor de meisjeskamer en de populaire figuren uit de nieuwe Planes films voor jongens. 

Het Disney-ontwerp wordt op elk verduisterend rolgordijn naar de grootte en de vorm van het dakraam geoptimaliseerd, waarmee het dessin altijd gewaarborgd is. 

 

Als de luchtballon Droomkamer van de winnares verwezenlijkt is, laat de redactie van www.interieurjournaal.com u uiteraard graag nog de foto's zien. 

 

Foto boven:

Voorbeeld van een Velux Prinsessenkamer

 

Foto's onder:

Twee van de inzendingen om kans te maken op een droomkamer in de Disney & Velux Droomcollectie wedstrijd.

 

 

 

 



Links

www.velux.nl

Tags

raambekleding, slaap, slaapkamer, rolgordijn, zonwering

Gerelateerd nieuws
Preview Meubelbeurs Brussel 2025
Van zondag 2 tot en met woensdag 5 november toont Meubelbeurs Brussel weer de veelzijdigheid van de Europese interieurwereld. Van Pools eikenhout tot Spaanse matrassen en Belgische meubelklassiekers.
lees verder
Idd Cologne: interieur leeft in de stad
De eerste editie van Interior Design Days cologne (Idd Cologne) nam de Duitse stad vier dagen over. Geen traditionele beursvloer dit keer, maar een levendig stadsfestival waarin 106 merken zich verspreidden over 16 bijzondere locaties.
lees verder
Zolder wordt slaapkamer na renovatie
[Sponsored artikel] - Een ongebruikte zolderruimte heeft vaak meer potentieel dan je denkt. Wat nu nog een stoffige opslagplaats is, kan over enkele dagen de gezelligste slaapkamer van het huis zijn.
lees verder
 
Strategische partner in onzekere tijden
lees verder
Vintage en nieuw karakter in balans
[Sponsored artikel, betaald partnerschap met Hema] - Een mix van oud en nieuw werkt het beste als de basis rustig is. Kies twee hoofdkleuren en één accent, zodat vormen en materialen beter tot hun recht komen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden