Directeur Sedus Stoll overleden

Dinsdag 17 november 2020

Kantoorinrichter Sedus Stoll rouwt om het verlies van Holger Jahnke, woordvoerder van de raad van bestuur en marketing- en verkoopdirecteur.
Directeur Sedus Stoll overleden

Holger Jahnke (foto; Sedus) overleed vorige week dinsdag plotseling en onverwacht op 55-jarige leeftijd. De firma uit het Duitse Dogern stelt met hem niet alleen een gewaardeerd bestuurslid en een betrokken collega te hebben verloren, maar ook iemand die altijd de belangen van de hele kantoormeubelindustrie behartigde.

Zo was Jahnke plaatsvervangend voorzitter van de IBA (Industry Association Office and Working World), lid van de Adviesraad van Koelnmesse (Sedus Stoll is trouw deelnemer aan de projectinrichtingsbeurs Orgatec in Keulen) en lid van de Algemene Vergadering van de Kamer van Koophandel en Industrie.

Na zijn studie bedrijfskunde werd hij salesmanager en later als directeur marketing en sales bij Klöber, dat sinds 1999 deel uitmaakt van de Sedus Stoll Group. Na verdere managementfuncties bij de kantoormeubelfabrikanten Wilkhahn en Dauphin, nam Holger Jahnke in 2012 de directietaken op het gebied van marketing en verkoop bij Sedus Stoll over en werd in 2017 door de raad van commissarissen tot hun woordvoerder benoemd.

Sedus Stoll heeft showrooms in België (Erembodegem-Aalst) en Nederland (Zoetermeer).



Links

www.dauphin-group.com
www.dauphin.nl
www.orgatec.com
www.sedus.de
www.sedus.nl
www.wilkhahn.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, project, contract, kantoor, residentieel, meubel, meubelen, kantoormeubel, office, homeoffice, orgatec, Holger Jahnke, #dauphingroup, #dauphin, #sedus, #sedusstoll, #wilkhahn, #orgatec

Gerelateerd nieuws
A@W: Regenerative Architecture
Architect@Work keert op 9 en 10 september terug naar Ahoy. De vakbeurs staat dit jaar in het teken van 'Regenerative Architecture' en presenteert opnieuw een selectie van productinnovaties, lezingen en materiaaloplossingen.
lees verder
 
In prijs voor studenten
lees verder
Ontwerpwedstrijd Incoda
Na de succesvolle editie van vorig jaar organiseert de interieurvakevent Incoda ook dit jaar weer een ontwerpwedstrijd voor gevestigde namen en studenten.
lees verder
Innovatieprijs terug op Orgatec
De Innovation Award Architecture+ Office keert terug tijdens Orgatec 2026. De prijs zet opnieuw innovaties voor werk- en projectinrichting centraal. Inschrijvingen zijn geopend.
lees verder
Van ontmoeting naar verdieping
Destination Design 2027 introduceert True Stories: een ode aan de verhalen achter design en een nieuwe ruimtelijke ervaring van Judith Muijs.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden