Dick de Gier overleden

Dinsdag 30 december 2025

Op Eerste Kerstdag is Dick de Gier, directeur van De Gier Slapen in Gorinchem, overleden. Hij werd 71 jaar.
Dick de Gier overleden

Dick de Gier (foto) uit Vuren had de opleiding MTS meubel en woninginrichting (nu Hout- & Meubileringscollege HMC) in Rotterdam gevolgd waarna hij zowel oprichter van, als directeur bij De Gier Slapen in het centrum Gorinchem werd. Zo'n 43 jaar lang voerde hij samen met echtgenote Cora merken als Auping, Ergosleep, M Line, Pullman en Tempur op zo'n 1.000 vierkante meter winkelruimte. In 2014 is Dick in actie te zien in het RTL4 programma Hallo Holland. Begin 2022 stopten ze met de zaak om het rustiger aan te gaan doen. 

Dick stierf afgelopen donderdag op 25 december en laat zijn vrouw Cora de Gier-Sprenger, zoon Jowan en dochter Brenda met partners en vijf kleinkinderen achter. We wensen de familie heel veel sterkte.

Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 2 januari van 19-20 uur in de Gereformeerde kerk De Morgenster aan de Mildijk te Vuren. De samenkomst is op zaterdag 3 januari om 10:30 uur in De Morgenster, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om ongeveer 11:30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Graaf Reinaldweg te Vuren.



Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slaap, slapen, bed, matras, boxspring, advies, retail, speciaalzaak, beddenwinkel, detaillist, winkel, overleden, overlijden, gestorven, sterven, heengaan, heengegaan, deceased, dood, rouw, afscheid, personalia, persoonlijkheid, in memoriam, inmemoriam, herinnering, begraven, begrafenis, crematie, cremeren, nagedachtenis, condoleance, #degierslapen, #dickdegier

Gerelateerd nieuws
Heimtextil in Milaan
Heimtextil viert de Milan Design Week en zet daarbij de samenwerking met Patricia Urquiola en Alcova Milano in de schijnwerpers.
lees verder
Interesse in Fonq
De curatoren melden dat er veel interesse is in de woonwebshop Fonq uit Utrecht die eind maart failliet is gegaan. Een doorstart is dus mogelijk.
lees verder
Veranderingen interieurketen
De woonwinkel onder druk: verschuivende macht in de interieurketen, zo wordt gesteld in een artikel van De Interieurclub.
lees verder
Weer nieuwe winkels voor Jysk
Jysk opent in Nederland en België weer een aantal nieuwe winkels en groeit steeds verder door de ombouw van voormalige Leen Bakker panden.
lees verder
 
Flexa weer winstgevend
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden