Designflooring via T&M

Maandag 11 september 2023

T&M (Textiles & More) uit 's-Gravenhage wordt vanaf 1 oktober de vertegenwoordiger voor het Britse Designflooring in Nederland.
Designflooring via T&M

T&M (Textiles & More) zal Designflooring gaan vertegenwoordigen op de Nederlandse retailmarkt en samen met het Britse bedrijf de huidige, beperkte, activiteiten uitbouwen. Designflooring biedt een brede collectie PVC vloeren aan, zowel in lijm- als klikversie.

 

Designflooring is de Europese naam voor Karndean vloeren uit Engeland (dat begin dit jaar Mflor overnam), die het eigen merk niet kan voeren op het Europese vasteland. In Nederland wordt er tot op heden met een eigen vertegenwoordiger gewerkt, waarbij de marktbewerking vanaf oktober wordt overgenomen door T&M. Dit bedrijf is tot op heden vooral actief op de projectmarkt, onder andere met een eigen gordijnencollectie.

 

Als gevolg van deze samenwerking zal Designflooring zich presenteren op de Interieur Collectie Dagen (Incoda), de interieurtextielvakbeurs die vanaf 24 september in Gorinchem wordt gehouden. Uiteraard zal het team van T&M op de stand aanwezig zijn om bezoekers verder te informeren (stand D107). Registreren voor gratis toegangskaarten voor Incoda kan hier.



Links

www.designflooring.nl
www.textilesandmore.eu

Tags

nieuws, interieur, distributie, vertegenwoordiging, buitendienst, verkoop, pvcvloeren, collectie, exclusief, gordijnen, beurs, exposant, lijmvloeren, gluedown, dryback, clickvloeren, klikvloeren, #designflooring, #textilesandmore, #t&m

Gerelateerd nieuws
 
Nieuwe verkoopdirecteur Infloor
lees verder
Interesse R+T Asia groeit
De Europese interesse van vakpubliek voor de zonwering-, deuren- en poorten-industriebeurs R+T Asia vakbeurs in Shanghai groeit.
lees verder
 
Premium presentatie Coretec werkt
lees verder
Wereldwijd ontmoetingspunt
Frankfurt bevestigt haar positie als wereldwijd ontmoetingspunt voor interieur, design en projectinrichting met de beurzen Ambiente, Christmasworld en Creativeworld.
lees verder
Overname Kwantum en Leenbakker
De Duitse Investeringsmaatschappij Orlando Capital V wil de woonwinkelketens Kwantum en Leen Bakker overnemen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden