Design Tales verhuist

Donderdag 15 februari 2024

Het licht van Design Tales gaat aan op een nieuwe locatie. De op donderdag 28 maart viert het agentschap voor hoogwaardige internationale designmerken de opening een nieuwe showroom in Hilversum.
Design Tales verhuist

Hoewel het bedrijf al open is voor een kopje koffie wordt op 28 maart echt de opening gevierd. In het nieuwe pand zijn natuurlijk producten van de verschillende merken te bewonderen die het bedrijf verdeelt. Dit zijn: Audo, Anour, Emu, Frederica, Massimo, Ondarreta, St Leo, Tonone en Qliv.

 

Het pand wordt gedeeld met twee partners: Perletta en Raw Concept. Het nieuwe adres van Design Tales is: Fransiscusweg 10A-1, Hilversum.



Links

www.designtales.nl
www.perlettacarpets.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, slaap, slapen, nacht, verlichting, licht, interieurbekleding, muurafwerking, wandbekleding, wandafwerking, pleister, verf, muurverf, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, #designtales,

Gerelateerd nieuws
 
Hema ontwerpwedstrijd
lees verder
Layred is vernieuwd
Moduleo presenteert de nieuwe generatie LayRed PVC vloeren, waarmee het nog eenvoudiger wordt om te genieten van een volledig waterdichte vloer.
lees verder
Compacte winkel Jysk
Jysk heeft een nieuwe winkel geopend in Muiden. Het is de eerste winkel in Nederland die is ingericht volgens het compacte winkelconcept van de Scandinavische retailer.
lees verder
Kleur en comfort op kantoor
Tijdens de Workspace Design Show in Amsterdam (5 en 6 november) laat Klöber zien hoe kleur de sfeer, concentratie en samenwerking op de werkvloer beïnvloedt.
lees verder
 
Mell bench van Cor
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden