Design Tales verhuist

Donderdag 15 februari 2024

Het licht van Design Tales gaat aan op een nieuwe locatie. De op donderdag 28 maart viert het agentschap voor hoogwaardige internationale designmerken de opening een nieuwe showroom in Hilversum.
Design Tales verhuist

Hoewel het bedrijf al open is voor een kopje koffie wordt op 28 maart echt de opening gevierd. In het nieuwe pand zijn natuurlijk producten van de verschillende merken te bewonderen die het bedrijf verdeelt. Dit zijn: Audo, Anour, Emu, Frederica, Massimo, Ondarreta, St Leo, Tonone en Qliv.

 

Het pand wordt gedeeld met twee partners: Perletta en Raw Concept. Het nieuwe adres van Design Tales is: Fransiscusweg 10A-1, Hilversum.



Links

www.designtales.nl
www.perlettacarpets.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, slaap, slapen, nacht, verlichting, licht, interieurbekleding, muurafwerking, wandbekleding, wandafwerking, pleister, verf, muurverf, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, #designtales,

Gerelateerd nieuws
 
Geslaagd debuut Trendz/Showup
lees verder
Inflatie augustus 2026 gelijk
De inflatie in Nederland stijgt naar 3,3% in augustus, en is daarmee dus is iets gestegen dan het niveau in de maand ervoor.
lees verder
Nieuwe directeur Maasdam vloeren
Henk Boon is de nieuwe algemeen directeur van Maasdam Vloeren uit Waddinxveen, het bedrijf waar hij al lange tijd werkt.
lees verder
 
Heimtextil ziet huis als rustpunt
lees verder
Nieuw perspectief op de Ambiente
Ambiente 2027 scherpt focus op interieur en contractmarkt met veel activiteiten op de beursvloer.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden