Design Floor LVT 55 van JAB

Vrijdag 15 februari 2019

JAB Anstoetz heeft een nieuwe collectie Design Floor LVT 55. Belakos Flooring zal deze nieuwe collectie introduceren en als exclusieve distributiepartner verkopen op de Nederlandse interieur- en projectmarkt.
Design Floor LVT 55 van JAB

Design Floor LVT 55 heeft authentieke hout- en steendecors met een karakteristieke reliëfstructuur. Daarnaast zijn er met veelzijdige legtechnieken en creatieve ontwerpmogelijkheden van de 31 nieuwe decors veel ingrediënten voor een karaktervolle uitstraling.

Of het nu gaat om een strakke chevron (Hongaarse punt), de elegante visgraat of de fascinerende blocked wood-varianten (foto), met achttien nieuwe houtsoorten zijn er veel mogelijkheden. Tevens zijn er tevens dertien nieuwe steendecors om fraaie accenten mee aan te brengen.

Design Floor LVT 5- vloeren zijn zowel in dryback als in een klikbare Rigid lvt-variant te verkrijgen. Rigid lvt is de nieuwe klikgeneratie, voorzien van een solide kern en geïntegreerde geluiddempende ondervloer.

 



Links

www.belakos.nl
www.chivasso.com
www.houseofjab.nl
www.jab.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, hospitality, raamdecoratie, stof, raambekleding, gordijn, zonwering, meubelstof, bekleding, chenille, kamerhoog, kamerhoge, dimout, dim-out, linnen, linnenlook, meubelbekleding, stoffeer, stoffering, stoffeerder, raam, venster, raamdecoratie, interieurbekleding, weefstof, confectie, gordijnstof, interieurstof, drukstof, verduister, verduisterend, woonaccessoire, karpet, vloer, kleed, meubel, bank, fauteuil, zitmeubel, lifestyle, conceptstore, store, winkel, retail, showroom, personalia, #jab, #jabanstoetz, #chivasso, #carlucci, #carluccidichivasso, #houseofjab, #belakos

Gerelateerd nieuws
Opbrengst veiling Carpetright
De veiling van de failliete vloerbedekking en interieurtextielketen Carpetright in Nederland levert zeker zes ton op, zo hebben de curatoren laten weten.
lees verder
 
Nieuwe verkoopdirecteur
lees verder
Innovatie awards 2026
Innovatie als antwoord: de beurzen Techtextil en Texprocess in Frankfurt belonen oplossingen voor wereldwijde uitdagingen met de Innovation Awards 2026.
lees verder
Veranderingen interieurketen
De woonwinkel onder druk: verschuivende macht in de interieurketen, zo wordt gesteld in een artikel van De Interieurclub.
lees verder
Co-creatie op FFD
Living Lab Carpet is een nieuw initiatief dat moet dienen als katalysator voor innovatie tijdens Flanders Flooring Days (FFD) in en rond Kortijk Xpo.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden