Denham in meubelen

Donderdag 16 augustus 2018

Het jeansmerk Denham brengt in samenwerking met de Scandinavische meubelfabrikant Norr11 een uitgebreide meubelcollectie uit.
Denham in meubelen

Denham en Norr11 doen dit in verband met het tienjarig jubileum van het Nederlandse denimmerk, bekend van de schaar. De bedrijven werkten in 2016 overigens al eens samen. Norr11, met kantoren in IJsland, Denemarken, Duitsland en Engeland, is opgericht op 11 november 2011.

De nu uitgebrachte Denham-collectie (foto; website Denham) omvat tien meubelstukken: barkrukken, eetkamerstoelen, lounge chairs, ligbanken en ottomans. Allen bekleed met indigo leer van het Deense Sørensen. De collectie wordt verkocht door een aantal geselecteerde Denham-winkels, onder andere in Amsterdam, Hamburg, Shanghai en Tokyo.




Links

www.denhamthejeanmaker.com
www.norr11.com
www.sorensenleather.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, meubel, meubelstof, leer, leder, meubelbekleding, barkruk, eetkamerstoel, stoel, fauteuil, hocker, voetenbank, bank, #dehham, #norr11, #sorensenleather

Gerelateerd nieuws
 
NIeuwe directeur Kees Smit
lees verder
Casa failliet
Woonwinkelketen Casa is dinsdag officieel failliet verklaard. De Nederlandse winkels zijn woensdagochtend niet meer opengegaan. Een dramatische wending, maar geen onverwachte, sinds het faillissement van het Belgische moederbedrijf in maart.
lees verder
Carlo van Groter in Wonen
Een interessant gesprek met Carlo Heinemans, manager woninginrichting van de complete interieurzaak ('woonzinnig compleet') Groter in Wonen in Gronsveld.
lees verder
 
Quinti verrast in Milaan
lees verder
 
Nieuwe directie Vepa
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden