Denemarken eerste partnerland Imm

Donderdag 12 september 2024

In 2025 heeft Imm cologne voor het eerst een partnerland: Denemarken. In samenwerking met Danish Industry en Creative Denmark zal de beurs de nadruk leggen op de kenmerkende Deense stijl: modern, minimalistisch, functioneel en duurzaam.
Denemarken eerste partnerland Imm

Foto: Persconferentie voor Imm cologne 2025 in Kopenhagen, Vlnr. Jan Kurth (Vereniging van de Duitse meubelindustrie (VDM) en van Koelnmesse: Matthias Pollmann, Sarah Kuna, Dick Spierenburg en Bernd Sanden.

 

 

Het partnerschap met Denemarken onderstreept de positie van Imm cologne als een internationaal platform voor vernieuwend meubeldesign. Meer dan 20 Deense bedrijven, waaronder bekende namen als Unique Furniture, Skovby en Actona Group, zullen hun nieuwste ontwerpen presenteren. De organisatie hoopt dit aantal nog te verdubbelen. Danish Industry krijgt een speciaal paviljoen waar bezoekers kennis kunnen maken met de hoogwaardige kwaliteit van Deens design en vakmanschap. Diverse bedrijven hebben daarnaast ook hun eigen stand. Het programma wordt aangevuld met evenementen van Creative Denmark, die de Deense creatieve industrie in de schijnwerpers zet.

 

De samenwerking biedt ook ruimte voor het verkennen van duurzaamheid en circulariteit. Op de Circularity Stage en tijdens de Imm cologne Summit zullen toonaangevende Deense ontwerpers en bedrijven gastoptredens verzorgen. Majken Kalhave, directeur van Creative Denmark, ziet de samenwerking als een kans om te laten zien hoe Deense creativiteit oplossingen biedt voor wereldwijde uitdagingen.

 

Denemarken is volgens Koelnmesse een logische keuze als eerste partnerland. Het land heeft een rijke traditie in het combineren van industriële productie met functioneel en tijdloos design. Deze erfenis, samen met een toekomstgerichte aanpak van duurzaamheid, maakt Denemarken een pionier op het gebied van design. Met de samenwerking benadrukt imm cologne haar ambitie om een wereldwijde ontmoetingsplek te blijven voor de meubelindustrie en creatieve sector, en verder te bouwen aan een internationaal platform voor innovatieve inrichtingsoplossingen.



Links

www.imm-cologne.de/events/pure-talents-contest
www.imm-cologne.com
www.imm-cologne.de
www.pure.imm-cologne.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, e-commerce, online, internetshop, congres, meubelcongres, netwerk, bijeenkomst, symposium, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, imm, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, verlichting, accessoire, badkamer, projectinrichting, stof, behang, wandbekleding, karpet, RS Vision Expo, koeln, keulen, koelnmesse, messe, Köln, KölnMesse, Living Interiors, project, kantoor, huisshow, evenement, stoel, fauteuil, tafel, bank, indoor, outdoor, binnen, buiten, tuin, tuinmeubel, garden, serre, lounge, ontwerp, talent, #imm, #imm25, #imm2025, #immcologne, #puretalents

Gerelateerd nieuws
Kvikliving-collectie uitgebreid
De Deense keukenfabrikant Kvik introduceert nieuwe meubels en accessoires binnen de Kvikliving-collectie. De uitbreiding omvat een eettafel, wandplanken en diverse accessoires.
lees verder
Nieuwe deelnemer Beddenspecialist
Beddenspecialist De Been sluit zich aan bij Beddenspecialist: een keuze voor de toekomst.
lees verder
 
Boemerang is terug
lees verder
Ergosleep opent in Arnhem
Begin maart 2025 opende Ergosleep een nieuwe Ergosleep-store in Arnhem, nadat de eerste winkel vorig jaar in Eindhoven de deuren had geopend.
lees verder
Hulshoff Den Haag sluit
Woonwinkel Hulshoff Wonen gaat na 135 jaar sluiten in 's-Gravenhage. De Hulshoff-winkel in Leiderdorp blijft wel geopend.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden