Geinspireerd door natuur

Donderdag 12 september 2024

Bolon, de Zweedse producent van geweven vinyl vloerbedekking, presenteert een uitbreiding van de Elements collectie.
Geinspireerd door natuur

Bolon produceert veerkrachtig geweven vinyl van gerecyclede materialen. Deze maand wordt de collectie Elements met vier nieuwe kleuren uitgebreid.

 

Elements biedt een evenwichtige, natuurlijke en gemêleerde look, geïnspireerd op de natuur. De collectie benadrukt de schoonheid van natuurlijke elementen en haalt inspiratie uit tastbare texturen zoals steen, hout en textiel. Met zijn rustgevende basiskleuren en Scandinavische uitstraling biedt de collectie een eenvoudige en uitzonderlijke veelzijdigheid.

 

'De tactiele en textiele kenmerken zijn in deze nieuwe collectie verbeterd en we hebben de kleuren verdiept. Hierdoor is de collectie nog comfortabeler en aangenamer. De collectie vormt een subtiele mix van tinten, neutrale kleuren en chromatische accenten, variërend van diepe, rustieke aardetinten tot lichtere, frisse en koele kleuren. Ze gaan op in de omgeving, bijna alsof ze rechtstreeks uit de natuur komen,' stelt Lisa Jarhult, productontwikkelaar bij Bolon.

 

De collectie is geschikt voor intensief gebruik. Dankzij de kalme, natuurlijke uitstraling ontstaat een harmonieuze eenheid, ideaal voor zowel kleine als grote ruimtes. De twaalf artikelen in deze collectie zorgen voor een eigentijdse look en een warm en uitnodigend gevoel in elk interieur.

 

Alle vloeren en karpetten van Bolon bestaan voor 68% uit gerecycled materiaal en hebben 0% klimaatimpact. Bovendien worden alle producten 100% in Zweden gemaakt, binnen de klimaatneutrale productieketen.



Links

www.bolon.com

Tags

nieuws, interieur, vloeren, geweven, vinyl, duurzaam, recyclage, gerecycleerd, product, productie, natuurlijk, elementen, scandinavisch, veelzijdigheid, comfortabel, klimaatneutraal, klimaatimpact, neutraal, chromatisch, #bolon, #elements

Gerelateerd nieuws
Houtsnippers in je tuin
[Sponsored artikel] - Een tuin blijft makkelijker netjes wanneer de bodem goed en gelijkmatig is afgedekt. Losse grond droogt minder snel uit en krijgt minder ruimte voor onkruid.
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder
Traprenovatie met Marmoleum
Vicstairs introduceert Linostairs: nieuw trapconcept brengt Marmoleum naar de trap. Een innovatieve combinatie van hout en linoleum biedt nieuwe mogelijkheden voor renovatie- en nieuwbouwprojecten.
lees verder
Veel nieuws over Incoda 2026
Van 21-23 september 2026 komt de interieurbranche samen op Incoda in Gorinchem. Tijdens deze 3 dagen zie je de nieuwste collecties, kleuren en materialen om je advies, showroom, studio of projecten klaar te maken voor het nieuwe seizoen.
lees verder
 
De Cock nieuwe ceo Mohawk
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden